Bound For Glory 2020 - podsumowanie wydarzeń

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1553

Newsy zawierają otwarte spoilery z gali Bound for Glory 2020!

Ken Shamrock dołączył do klasy Hall of Fame organizacji Impact Wrestling. Wprowadził go The Rock. Jest to dość nietypowa sytuacja, bo Johnson nigdy nie był związany z tą federacją. Ponadto zobaczyliśmy wypowiedzi m.in. Breta Harta czy Micka Foleyego.

Rohit Raju wygrał w sześcioosobowym Scramble Matchu i nadal jest mistrzem X-Division.Rhino zwyciężył w Call Your Shot Gauntlet Matchu. Tym samym on może zawalczyć o dowolny tytuł mistrzowski, a Heath stał się oficjalnie częścią rosteru Impact Wrestling. Warto odnotować powroty takich postaci jak James Storm czy Shawn Daivari.

Nowych mistrzów przyniosła nam walka o pasy tag team. The North zwyciężyli po tym, jak Ethan Page nieprzepisowo zaatakował Karla Andersona tytułem mistrzowskim. North są po raz drugi w karierze IW World Tag Team Championami. Jeszcze przed walką Alex Shelley został wykluczony z akcji przez atak Josha Alexandra.Zmianę zobaczyliśmy także na szczycie dywizji kobiet. Kylie Rae nie była w stanie zawalczyć z Deonną Purrazzo przez kontuzję. Zastąpiła ją Su Yung, która zgarnęła pas mistrzowski.Natomiast w walce wieczoru Eric Young przegrał z Richem Swannem. Tym samym wyłoniono nowego Impact World Championa. To pierwszy taki tytuł w karierze Swanna.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy