Bloodline odpowiada na wyzwanie Rhodesa, Podsumowanie SmackDown

Giero
Newsów: 2023

Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych informacji z najnowszego odcinka SmackDown.

Zgodnie z zapowiedziami pojawili się wszyscy przedstawiciele Bloodline i to już na początku show. Roman Reigns początkowo był zniesmaczony i niezbyt chętny do przemowy. Paul Heyman jednak poprosił go, by poczekał do pojawienia się The Rocka.
Wreszcie wyszedł spodziewany Rock. Rozpoczął klasycznie od obrażania publiczności, po czym stwierdził, że wrestling w końcu ponownie stał się "cool", oczywiście dzięki niemu. Zwinnie przeszedł do wyzwania Cody'ego Rhodesa. Oczywiście okazało się, że Dwayne'a nie interesuje solowa walka z "The American Nightmare'em". Ale zaproponował coś innego - tag team match pierwszej nocy WrestleManii 40: Cody Rhodes & Seth Rollins vs The Rock & Roman Reigns.
Przy okazji rzucił kilka warunków. Jeżeli wygrają Cody i Seth, to Rhodes będzie miał słowo, iż nikt z Bloodline nie pojawi się przy ringu podczas jego walki z Romanem Reignsem następnego dnia. Natomiast w przypadku porażki Rhodesa i Rollinsa z walki Cody'ego z Romanem mielibyśmy starcie właściwie bez zasad. Na koniec Dwayne zapewnił, iż nie dopuści "American Nightmare'a" do zdobycia mistrzostwa Universal.
W końcu odezwał się sam Reigns. Był skłonny to wszystko zaakceptować... ale tylko, jeżeli Rock odda mu cześć. On bez zawahania zrobił to.

Link do filmu


W pierwszej walce Tiffany Stratton pokonała Naomi.

Kolejny pojedynek także mieliśmy z udziałem kobiet. Bayley miała mieć wsparcie Dakoty Kai w pojedynku z Kabuki Warriors. No właśnie: miała mieć, bowiem Kai koniec końców też odwróciła się od Bayley.

Bron Breakker w sześć sekund rozprawił się z Xyonem Quinnem, znanym z NXT.

Carlito pokonał Santosa Escobara w Street Fight Matchu, a przy tym wszystkim powrócił Rey Mysterio, który zaatakował Legado Del Fantasma.

Natomiast w walce wieczoru Randy Orton pokonał Austina Theory'ego. Grayson Waller chciał w odwecie zaatakować "Vipera" po pojedynku. Z pomocą Randy'emu przyszedł Kevin Owens.

Skrót SD:

Link do filmu


Za tydzień na SmackDown:
- Bobby Lashley vs. Karrion Kross
- powróci Logan Paul
- Cody Rhodes i Seth Rollins odpowiedzą na propozycję The Rocka

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy