Asuka vs Nikki Cross oficjalnie zapowiedziane, Serena powróci do WWE?

Arkao
Newsów: 1409

WWE oficjalnie ogłosiło, że Daniel Bryan powróci do telewizji już na najbliższym SmackDown. Przypomnijmy, że General Manager niebieskiego brandu był nieobecny w ostatnich tygodniach z powodu narodzin pierwszego dziecka.

W ostatnich dniach na wielu portalach sugerowano, że przeciwniczką Asuki na gali TakeOver: Brooklyn będzie Nikki Cross. Federacja poinformowała jednak, że zawodniczki te zmierzą się 28 czerwca podczas odcinka telewizyjnego. Stawką walki będzie NXT Women's Championship, a do tego pojedynek odbędzie się na zasadach Last Woman Standing.

Bardzo możliwe, że niespodziewanie po kilku latach przerwy do WWE powróci Serena Deeb. Była członkini Straight Edge Society ma być jedną z uczestniczek turnieju Mae Young Classic. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku do WWE powrócił inny członek stajni CM Punka, czyli Luke Gallows.

Seth Rollins poinformował, że na łamach ESPN wygłosi bardzo ważne oświadczenie na kilka godzin przed poniedziałkowym Raw. Natychmiast pojawiły się pogłoski, że to właśnie on może znaleźć się na okładce gry WWE 2K18.

Details on John Cena's free agent status:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy