Alberto El Patron zwolniony z Impact Wrestling, incydent na WrestleCon, Jarrett o GFW

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 706

W piątek 6 kwietnia Impact Wrestling wraz z Lucha Underground zorganizowało wspólnie galę, która odbyła się na WrestleCon w Nowym Orleanie. Walka wieczoru tej gali niestety musiała ulec modyfikacji. Pierwotnie Austin Aries oraz Fenix mieli zmierzyć się z Alberto El Patronem oraz Pentagonem Jr. Okazało się jednak, że El Patron nie był obecny na gali i pojedynek został zmieniony na Triple Threat Match. Pojawiły się głosy, że Alberto jest obecny w Nowym Orleanie, lecz wcześniej tego samego dnia zawiadomił telefonicznie o chorobie, która uniemożliwiła mu obecność. Powód nieobecności Patrona nie został podany podczas gali.

Cała ta sytuacja sprawiła, że dziś w nocy branżowe portale obiegła informacja o tym, że Alberto El Patron został zwolniony z kontraktu z Impact Wrestling. Oficjalnym powodem jest właśnie niedopełnienie obowiązków poprzez niestawienie się na galę, na którą Patron był zapowiedziany.

Pozostając w temacie WrestleConu, do nieprzyjemnego incydentu doszło wczoraj podczas tego eventu. Świadkowie całego zdarzenia twierdzą, że Harry Smith (znany jako Davey Boy Smith Jr. w NJPW) bez słowa podszedł do stanowiska, gdzie autografy rozdawał WWE Hall of Famer Jake "The Snake" Roberts i zawartość kubka z gorącą kawą Smitha trafiła prosto na twarz Hall of Famera. Natychmiast zainterweniowała ochrona, a nawet wezwano policję, lecz do tej pory Smith zdążył się ulotnić z miejsca zdarzenia. Na ten moment nie jest jasne, co mogło spowodować takie zachowanie Harry'ego Smitha.

Nowy WWE Hall of Famer, Jeff Jarrett nie grzebie jeszcze swego projektu pod nazwą Global Force Wrestling. Jeff w zeszłym tygodniu wspomniał w wywiadzie, że ma duże plany co do swego tworu, lecz na szczegóły w tej sprawie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy