Alberto Del Rio powróci do WWE? Undertaker w Nowym Orleanie

Arkao
Newsów: 1409

Na zagranicznych portalach pojawiły się informacje, że w Nowym Orleanie znajduje się Mark Callaway. Undertaker prawdopodobnie odpowie na wyzwanie Johna Ceny oraz stoczy z nim pojedynek. Więcej pytań jednak dotyczy gimmicku wielokrotnego World Championa. Spekuluje się, że po wielu latach pojawi się on nie jako Deadman, a jako American Bad Ass. Wszystkiego dowiemy się jednak już za kilka godzin.

Jak już informowaliśmy, z Impact Wrestling pożegnał się Alberto El Patron. Tym samym sugeruje się, że były WWE Champion może powrócić dzisiaj do federacji Vince'a McMahona. Mało jednak realne, by do tego doszło i większe szanse są na jutrzejszym Raw lub wtorkowym SmackDown. Przypomnijmy jednak, że w ostatnich kilkunastu miesiącach stosunki między Meksykaninem a WWE były mocno napięte.

Dzisiaj w Nowym Orleanie odbywa się nie tylko WrestleMania:
Ze smutkiem muszę poinformować, że na pewien czas odchodzę z redakcji portalu i tym samym nie będę dodawał newsów. Dziękuje wszystkim czytelnikom za frekwencję, bo patrząc na ostatnie wyniki, to była dla mnie duża motywacja.

Komentarze

Komentarze z forum (5)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Wow , serdecznie dziękujemy . Dawno newsy nie były tak regularne. Szkoda, że na zakończenie(chwilowe?) , masz nieprzyjemność poinformować nas o najgorszym możliwym powrocie.

napisane przez Caribbean Cool w dniu : 08-04-2018

Szkoda, że odchodzisz :(. Byłeś bardzo znanym redaktorem tutaj, dzięki za wytrwałość :D. Jeśli kiedyś będziesz miał czas i ochotę, to mam nadzieję, że tu powrócisz jeszcze. Dzięki Arkao :).

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 08-04-2018


Cytat: Arkao

Ze smutkiem muszę poinformować, że na pewien czas odchodzę z redakcji portalu i tym samym nie będę dodawał newsów. Dziękuje wszystkim czytelnikom za frekwencję, bo patrząc na ostatnie wyniki, to była dla mnie duża motywacja.


Czyżbyś przechodził do konkurencji za bilety Na WrestleManię? Borys lubi to! :twisted:

napisane przez -Raven- w dniu : 09-04-2018


Cytat: -Raven-

Czyżbyś przechodził do konkurencji za bilety Na WrestleManię? Borys lubi to!
Bilety już kupione!

napisane przez Arkao w dniu : 09-04-2018

Mam nadzieję, że Alberto wraca tylko w jednym celu - Feud z Xawier'em Wood'sem - sędzia specjalny - Brad Madox. Nie widzę innego sensownego powodu.

napisane przez nightwatcher w dniu : 10-04-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy