AEW WrestleDream 2023 - podsumowanie wydarzeń

Giero
Newsów: 1906

Za nami gala PPV - AEW WrestleDream 2023. W części Zero Hour zobaczyliśmy aż cztery pojedynki: Athena, Billie Starkz, Keith Lee i Satoshi Kojima pokonali Shane'a Taylora, Lee Moriarty'ego, Diamante oraz Mercedes Martinez, Claudio Castagnoli poradził sobie z Joshem Barnettem, Luchasaurus szybko odnotował zwycięstwo nad Nickiem Wayne'em, a Billy Gunn i The Acclaimed obronili pasy trójek w starciu z TMDK.

____________________________________

Główną część show otworzyła walki o ROH Tag Team Championship. MJF sam podszedł do pojedynku po kontuzji Adama Cole'a i poradził sobie z The Righteous. Swoje pasy obronili również Eddie Kingston i Kris Statlander. Eddie przetrwał walkę z Katsuyorim Shibatą o ROH World Championship i Strong Openweight Championship. Z kolei Kris utrzymała TBS Championship.

The Young Bucks pokonali trzy drużyny i będą mogli wkrótce zawalczyć o AEW Tag Team Championship.

Swerve Strickland pokonał Hangmana Page'a, natomiast Ricky Starks wygrał z Wheelerem Yutą.

Zgodnie z oczekiwaniami jedną z najlepszych, jak nie najlepszą, walką wieczoru okazało się starcie Bryana Danielsona z Zackiem Sabre Jr, z którego zwycięsko wyszedł "American Dragon".

Link do filmu


The Don Callis Family pokazali jedność i więcej sprytu, będąc lepszymi od teamu złożonego z Chrisa Jericho, Kenny'ego Omegi i Koty Ibushiego.

W co-main evencie FTR pokonali Aussie Open i zachowali AEW Tag Team Championship.

Christian Cage ostatecznie triumfował nad Darbym Allinem w main evencie stosunkiem 2-1 i obronił TNT Championship.
Najważniejsze jednak jest to, co wydarzyło się po ostatnim gongu. Nick Wayne przeszedł heel turn, atakując Allina i Stinga. Z odwetem przybył... debiutujący Adam Copeland (Edge)! Warto podkreślić, że został zaprezentowany pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Utrzymał za to stary theme song z WWE.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy