AEW Revolution 2024 - Podsumowanie wydarzeń

Giero
Newsów: 2023

Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z gali AEW Revolution 2024. Ostatniego PPV i pożegnalnej walki z udziałem "Ikony" - Stinga.

Główną część show poprzedziło klasyczne Zero Hour. W trakcie doszło do dwóch walk. Bang Bang Scissor Gang pokonali drużynę złożoną z Jeffa Jarretta, Private Party (Isiah Kassidy & Marq Quen), Satnama Singha oraz Williego Macka.

Z kolei Kris Statlander i Willow Nightingale pokonały Julię Hart i Skye Blue.

Link do filmu


PPV zaczęliśmy od starcia o TNT Championship. Christian Cage obronił pas i pokonał Daniela Garcię. Następnie Eddie Kingston zatrzymał Continental Championship w starciu z Bryanem Danielsonem.

Wardlow wyszedł zwycięsko z All-Star 8-Man Scramble Matchu. Tym samym stał się kolejnym pretendentem do mistrzostwa AEW.

Roderick Strong pokonał Orange'a Cassidy'ego i odebrał mu International Championship. Po walce niespodziewanie doszło do powrotu... Kyle'a O'Reilly'ego. Choć póki co odmówił dołączenia do Undisputed Kindgom.Blackpool Combat Club (Claudio Castagnoli i Jon Moxley) pokonali FTR.

Toni Storm nadal jest mistrzynią kobiet po zwycięstwie nad dawną przyjaciółką - Deonną Purrazzo.

W wewnętrznym pojedynku "Don Callis Familly" Will Ospreay pokonał Konosuke Takeshitę. Po walce Panowie oddali sobie szacunek.

Adam Page robił wszystko, co w jego mocy, by Swerve Strickland nie został nowym mistrzem AEW. Samoa Joe to wykorzystał i poddał "Hangmana", zatrzymując pas.

Tym samym main eventem okazała się jednak pożegnalna walka Stinga. "Ikona" wyszła oczywiście przy specjalnej wejściówce.

Ostatecznie Darby Allin i Sting pokonali The Young Bucks. Sting dzięki temu odchodzi na emeryturę jako mistrz. A pasy będą teraz zwakowane.

Po wszystkim Sting jeszcze przekazał parę słów w kierunku publiczności.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy