AEW Dynamite - 15.05.2024 - Podsumowanie

Giero
Newsów: 2023

Przedstawiamy najważniejsze informacje z najnowszego odcinka AEW Dynamite. Przedostatniego w drodze do Double or Nothing.

Na otwarcie Bryan Danielson i Jon Moxley pokonali Jeffa Cobba i Kyle'a Fletchera. Po walce Don Callis Family kontynuowało atak na BCC do momentu przybycia Claudio Castagnoliego. Konosuke Takeshita wysyłał Jonowi sygnał, że interesuje go pas IWGP.

Link do filmu


House of Black zaatakowali Adama Copelanda w trakcie jego wejściówki. Kyle O'Reilly próbował pomóc TNT Championowi, lecz przewaga liczebna była po stronie HoB. Na koniec Malakai Black zabrał Adamowi... obrączkę ślubną.

Link do filmu


The Young Bucks pokonali Christophera Danielsa i Matta Sydala. Po walce Matthew i Nicholas w ramach "oczyszczania AEW z toksycznej atmosfery"... zwolnili Danielsa.

Link do filmu


Hook w swoim powrocie szybko rozprawił się z Sebastianem Wolfe'em. Po walce zażądał od Chrisa Jericho rewanżu o FTW Championship.

Link do filmu


Swerve Strickland pokonał Briana Cage'a, ale po walce ponownie został zaatakowany przez Christiana Cage'a i jego grupę.

Link do filmu


Toni Storm pokonała Harley Cameron.

Link do filmu


Doszło do podpisania kontraktu na walkę o TBS Championship na Double or Nothing. Początkowo wydawało się, że Willow Nightingale i Mercedes Mone okażą sobie szacunek i rozejdą się w pokojowej atmosferze. Willow jednak sprowokowała Mercedes, a ta ją spoliczkowała. Mistrzyni w odwecie... rzuciła Mone Powerbombem w stół.

Link do filmu


W walce wieczoru Kazuchika Okada wygrał z Daxem Harwoodem. Po pojedynku doszło do brawlu teamu AEW z The Elite... zwieńczonego powrotem Darby'ego Allina.

Link do filmu


Po tym jak show zeszło z anteny, Team AEW mieli coś do powiedzenia, a Allin potwierdził, iż pojawi się w Anarchy in the Arena zamiast kontuzjowanego Eddiego Kingstona.

Link do filmu


Na Collision na razie zapowiedziano:
- Will Ospreay vs. Shane Taylor
- Serena Deeb vs. Anna Jay

A po Collision zobaczymy Rampage:
- RUSH w akcji
- Deonna Purrazzo vs. Robyn Renegade

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy