Wydarzenia z Raw (10.09.2018)

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

UWAGA! Newpack zawiera otwarte spoilery z ostatniego Raw!

Show otworzyła przemowa Brauna Strowmana, Dolpha Zigglera i Drew McIntyre'a. Panowie stali w ringu otoczonym przez wszystkich heeli z rosteru Raw. Po chwili na arenę przybyli członkowie The Shield, żeby w odwecie za zeszłotygodniowy atak rozprawić się z o wiele liczniejszą ekipą.

Nikki Bella kontynuuje swoją dobrą passę. Po tym jak członkinie Riott Squad przed Raw zdemolowały szatnię sióstr Bella, Nicolle udało się zemścić, wygrywając swój pojedynek z reprezentantką „buntowniczek”.


Triple H pojawił się na arenie, aby odnieść się do swojej walki z The Undertakerem, do której dojdzie już w październiku. COO organizacji wspomniał o sondzie, która dostępna była na stronie internetowej WWE oraz odniósł się do jej wyników, stwierdzając, że przeciwko Undertakerowi każdy jest underdogiem oraz że z każdej ich dotychczasowej walki wychodził odmieniony. Tym razem jednak będzie inaczej.


AoP z Drakiem Maverickiem w narożniku kolejny raz pokonało lokalnych zawodników.


B-Team uległo w walce rewanżowej Zigglerowi i McIntyre'owi, przez co drużyna ta straciła szansę na odzyskanie WWE Raw Tag Team Championship. Nieco później Baron Corbin pod naciskiem Setha Rollinsa i Deana Ambrose'a ogłosił, że dwójka ta zmierzy się z aktualnymi mistrzami w tę niedzielę na Hell in a Cell. Stawką meczu będą tytuły dzierżone przez Dolpha i Drew.


Na arenie pojawił się także Kevin Owens, który próbował wytłumaczyć, dlaczego po opuszczeniu Raw tak szybko powrócił. Zawodnik wyznał, że w ramach umowy z Baronem Corbinem może robić, co mu się podoba. Słowa te były usprawiedliwieniem ataku Kanadyjczyka na Tylera Breeze'a, którego ten dopuścił się moment wcześniej.


Następnie otrzymaliśmy dwie walki tag teamowe – Bobby Roode i Chad Gable pokonali The Ascention, a Ronda Rousey i jej przyjaciółka Natalya poradziły sobie z Mickie James oraz Alexą Bliss. Była mistrzyni UFC doznała jednak kontuzji, która nie wyklucza jej z udziału w niedzielnym Hell in a Cell, ale na pewno utrudni jej walkę. Przypomnijmy, że rywalką aktualnej WWE Raw Women's Champion będzie właśnie Alexa Bliss.


Elias po raz kolejny starł się z legendą WWE. Tym razem naprzeciwko niego stanął Mick Foley. Legenda hardcore'u ogłosił, że będzie sędzią specjalnym walki Roman Reignsa z Braunem Strowmanem o WWE Universal Championship, która odbędzie się już w tę niedzielę. Następnie do ringu wyszedł Finn Balor, który pokonał Eliasa.
Zobaczyliśmy także segment z zaplecza, gdzie trwał trening Bobby'ego Lashleya. Zawodnikowi niespodziewanie towarzyszył jego nowy motywator – Lio Rush z 205 Live!


W międzyczasie wyświetlane były kolejne segmenty, w których Strowman szukał Reignsa. Na koniec odcinka Braun w końcu zdecydował się wyjść do ringu i zawołać do niego swojego najbliższego rywala. Dla olbrzyma nie skończyło się to jednak zbyt dobrze – Raw zakończył stojący jako ostatni na nogach Roman Reigns.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy