Nowa walka w karcie Elimination Chamber, Rhodes o AEW

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 608

WWE ogłosiło kolejny pojedynek w karcie Elimination Chamber. Ronda Rousey będzie broniła mistrzostwa kobiet Raw w walce z Ruby Riott. Poniżej aktualna rozpiska tego PPV, które odbędzie się już za tydzień - 17 lutego.
* WWE Championship Elimination Chamber Match: Randy Orton vs Mustafa Ali vs AJ Styles vs Samoa Joe vs Jeff Hardy vs Daniel Bryan
* WWE Women’s Tag Team Championship Elimination Chamber Match: Nia Jax i Tamina vs Liv Morgan i Sarah Logan vs Mandy Rose i Sonya Deville vs The IIconics vs Bayley i Sasha Banks vs Naomi i Carmella
* SmackDown Tag Team Championship Match: The Usos vs Shane McMahon and The Miz
* Raw Women’s Championship Match: Ronda Rousey vs Ruby Riott
* WWE Cruiserweight Championship Match: Buddy Murphy vs Akira Tozawa


Cody Rhodes udzielił ostatnio ciekawego wywiadu dla Wrestling Inc. Przyznał, że siedzi mu z tyłu, iż projekt, w który zaangażowany był jego ojciec, Dusty - WCW, przegrał z WWE. Można powiedzieć zatem, że stworzenie All Elite Wrestling to pewna próba zemsty. Dodał także, że mimo wprowadzenia old-schoolowych elementów do AEW, to ta organizacja będzie miała kompletnie inną wizję zarządzania od WCW.

Na tym samym serwisie opublikowano także rozmowę z Deanem Ambrose'em. Stwierdził, że choć on sam uwielbia wrestling, to w WWE jest mało osób podzielających jego sposób myślenia. Większość po prostu myśli bardziej o pieniądzach, aniżeli o daniu z siebie wszystkiego w pracy.
Zostając w temacie Deana... ostatnio Dave Meltzer poinformował, że według pierwotnych planów miało dojść do walki Ambrose'a z Romanem Reignsem o WWE Universal Championship na WrestleManii 35. Jak wiadomo - przeszkodziła w tym choroba Reignsa.

Seth Rollins był ostatnio gościem audycji Edge'a i Christiana. Przyznał, że miał poważną ofertę z TNA, zanim przeszedł do WWE. Akurat wygasł mu kontrakt z Ring of Honor i mógł spokojnie wybrać nowego pracodawcę. Zanim jednak dogadał się z TNA, to zadzwonił do niego John Laurinaitis. Zaproponował mu umowę rozwojową, bez żadnych gwarancji na występy w WWE. Mimo to Rollins nie zastanawiał się zbyt długo i odrzucił propozycję TNA.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy