Lio Rush zebrał wielki heat na zapleczu WWE, Brock Lesnar pokona Jindera Mahala?

Arkao
Newsów: 1174

Lio Rush zebrał bardzo duży heat na zapleczu po tym, jak odniósł się do zwolnienia Emmy przez WWE. Były gwiazdor sceny niezależnej stwierdził, że tak właśnie się dzieje, gdy ktoś nie jest gotowy na Asukę. Natychmiast pojawiła się fala komentarzy krytykujących młodego zawodnika NXT. Rush ma zaledwie 22 lata i jest w biznesie wrestlingowym bardzo krótko, więc zdecydowanie nie poprawił swojej sytuacji.

Wiele wskazuje, że na dzisiejszym Monday Night Raw po kilku tygodniach przerwy powróci Nia Jax. Wczoraj spekulowano, że kuzynka The Rocka może zostać zwolniona razem z Darrenem Youngiem, Summer Rae oraz Emmą, ale nic takiego raczej nie będzie miało miejsca.

Pozostając w temacie zwolnień, możliwe, że w tym tygodniu federację opuści jeszcze kilka gwiazd. Wszystko powinno się wyjaśnić na przełomie kilkudziesięciu najbliższych godzin.

Na kilka tygodni przed galą Survivor Series Brock Lesnar jest faworytem bukmacherów jeżeli chodzi o jego pojedynek z Jinderem Mahalem. Kurs na Universal Championa wynosi 1.20, a na WWE Championa - 4.00. Oczywiście do gali pozostało jeszcze wiele czasu i wszystko może się zmienić.

Shelton Benjamin vs Christian:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy