Kolejna stajnia w NXT, Hulk Hogan powróci w styczniu do WWE

Arkao
Newsów: 1007

Na live evencie NXT w Orlando na Florydzie doszło do debiutu nowej stajni opartej na byłych zawodnikach sceny niezależnej. Fabian Aichner, Donovan Dijak, Marcel Barthel (Axel Dieter Jr) oraz były NXT Tag Team Champion Buddy Murphy założyli zespół, którego liderem zostanie prawdopodobnie Barthel. Nie wiadomo, czy oficjele złotego brandu postanowią przenieść tę frakcję do telewizji, ale na lokalnych galach mogą być oni jedną z głównych atrakcji.

Mimo że w ostatnim czasie The Shield rywalizowali z The Bar, a Finn Balor z Samoa Joe, to zawodnicy ci połączyli siły na jednym z live eventów, gdzie postanowili ukarać grupę The New Day. Wyjątkowo rolę Romana Reignsa zajął Samoa Joe, który razem z Deanem Ambrose'em i Sethem Rollinsem wykonał Triple Powerbomb na Xavierze Woodsie.

WWE bardzo poważnie zastanawia się nad powrotem Hulka Hogana podczas specjalnego styczniowego Raw, na którym świętowana będzie rocznica tej tygodniówki. Hogan największe sukcesy w WWF święcił jeszcze przed startem tego programu, ale federacja twierdzi, że tak wielka ikona powinna być obecna na tym evencie.

Titus Brand w Hamburgu:


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy