Kolejna stajnia w NXT, Hulk Hogan powróci w styczniu do WWE

TJCACPJ
Newsów: 898

Na live evencie NXT w Orlando na Florydzie doszło do debiutu nowej stajni opartej na byłych zawodnikach sceny niezależnej. Fabian Aichner, Donovan Dijak, Marcel Barthel (Axel Dieter Jr) oraz były NXT Tag Team Champion Buddy Murphy założyli zespół, którego liderem zostanie prawdopodobnie Barthel. Nie wiadomo, czy oficjele złotego brandu postanowią przenieść tę frakcję do telewizji, ale na lokalnych galach mogą być oni jedną z głównych atrakcji.

Mimo że w ostatnim czasie The Shield rywalizowali z The Bar, a Finn Balor z Samoa Joe, to zawodnicy ci połączyli siły na jednym z live eventów, gdzie postanowili ukarać grupę The New Day. Wyjątkowo rolę Romana Reignsa zajął Samoa Joe, który razem z Deanem Ambrose'em i Sethem Rollinsem wykonał Triple Powerbomb na Xavierze Woodsie.

WWE bardzo poważnie zastanawia się nad powrotem Hulka Hogana podczas specjalnego styczniowego Raw, na którym świętowana będzie rocznica tej tygodniówki. Hogan największe sukcesy w WWF święcił jeszcze przed startem tego programu, ale federacja twierdzi, że tak wielka ikona powinna być obecna na tym evencie.

Titus Brand w Hamburgu:


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy