Co działo się na Raw? Kontrowersyjna końcówka gali

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Poniższa paczka newsów zawiera spoilery z ostatniego odcinka Raw!

Galę otworzył John Cena, który mówił o Elimination Chamber Matchu i swoich szansach na występ na WrestleManii. Przerwał mu The Miz ze swoją ekipą. Całość doprowadziła do walki, której przegrany jako pierwszy rozpocznie akcję w EC Matchu. Tym pechowcem okazał się być The Miz.
Promo Kurta Angle'a zostało natomiast przerwane przez Setha Rollinsa. Kingslayer także chciał trafić na WrestleManię i walczyć o mistrzostwo Universal. Generalny Manager Raw zgodził się, by Seth dołączył do Matta Hardy'ego, Braya Wyatta, Finna Balora i Apollo Crewsa i zawalczył o ostatnie wolne miejsce w Komorze Eliminacji.
Odbyła się także zapowiedziana wczoraj walka Bayley z Sashą Banks. Górą wyszła z niej pierwsza z zawodniczek, jednak jej radość nie trwała długo i została przerwana przez atak Nii Jax.
Jakiś czas później Elias miał zaprezentować Elimination Chamber Blues, jego występ został jednak przerwany przez Brauna Strowmana, który także chciał pochwalić się muzycznymi zdolnościami.
Roman Reigns pokonał Sheamusa.
W walce wieczoru zobaczyliśmy Fatal 5-Way z udziałem Finna Balora, Setha Rollinsa, Apollo Crewsa, Matta Hardy'ego i Braya Wyatta. Zwycięzca miał zająć ostatnie wolne miejsce w Elimination Chamber Matchu. Starcie zakończyło się jednak w kontrowersyjny sposób. Rollins i Balor w tym samym czasie spinowali Wyatta, co uniemożliwiło rozstrzygnięcie walki. Kurt Angle zadecydował już po zakończeniu Raw, że obaj zawodnicy wejdą do Komory Eliminacji i tym samym zobaczymy pierwszy w historii siedmioosobowy Elimination Chamber Match.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy