Andrews uczestnikiem turnieju o UK Championship, kontrakt Goldberga

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 314

WWE ogłosiło, że nowym uczestnikiem turnieju o United Kingdom Championship został Mark Andrews. Zawodnik walczący pod pseudonimem "Mandrews" najbardziej rozpoznawalny może być z występów w Total Nonstop Action, czy też w Pro Wrestling Guerrilla. Turniej o mistrzostwo Wielkiej Brytanii odbędzie się w dniach 14-15 stycznia i będzie transmitowany przez WWE Network.

Wiele wskazuje, że Goldberg podpisał kontrakt z WWE trwający przynajmniej do WrestleManii 33. Umowa ma uwzględniać regularne występy w trakcie Road to WrestleMania na Monday Night RAW oraz na galach PPV z udziałem czerwonego brandu, czyli Royal Rumble i Fastlane.

Wciąż nie jest pewna sytuacja kontraktu Kyle'a O'Reilly'ego z Ring of Honor, co podsyca spekulacje o jego możliwym przejściu do WWE. Ponoć sam zawodnik jest mocno zainteresowany obraniem takiego kierunku. Nie znikają też plotki o możliwym transferze Adama Cole'a. Jednak gdyby do tego doszło, to najwcześniej na przełomie maja i czerwca bieżącego roku.

Seth Rollins skomentował ostatnią galę NJPW - Wrestle Kingdom 11:


Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Czyli Mark Andrews rozstał się z TNA ?
Stałego kontotraktu raczej nie dostanie, lecz mimo wszystko będę mu kibicował.
Miałem okazję go widzieć live kilka lat temu i już w tedy prezentował się dobrze, widać że chłopak nie zbacza z obranej drogi i ciągle się rozwija.

napisane przez Icon w dniu : 06-01-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy