Raport Miesiąca - wrzesień 2011 (VercynGetorix, Ghostwriter, hadaszyszek, N!KO)

Już 1 października możecie odsłuchać Raport Miesiąca dotyczący września. A w nim oprócz omówienia kilku ważnych tematów z WWE i TNA małe bonusiki. Pojawił się kącik historyczny, chwast miesiąca, a także (lub przede wszystkim) z okazji 10 urodzin Attitude.pl udało nam się przeprowadzić wywiad audio z (byłym) mistrzem WWE. Któż to - sami się przekonajcie. Za mikrofonami oczywiście Ghostwriter, hadaszyszek, N!KO oraz Wasz ulubiony redaktor - VercynGetorix. Zapraszamy...

Wersja mp3 w opisie filmu na YouTube.

Link do filmu

dodane przez Vercyn w dniu: 01-10-2011 15:48:02

Udostępnij

Komentarze (7)

Skomentuj stronę

: : (opcjonalnie) :

Ten wywiad mnie rozkurwił. :lol:

napisane przez NoMercy w dniu : 01-10-2011

Wywiad bardzo ciekawy. napewno wielu rzeczy mozna się dowiedziec:D Wszystkim serdecznie polecam;)
Co do samego video to mieliscie czas zeby poruszyc wszystkie tematy. I Dobrze Wam to wyszło. Kącik historyczny na "+", sam sobie nawet tą sytuacje obejrzałem.

napisane przez KJP w dniu : 02-10-2011

no RM sie rozkręca! na początek wielkie uznanie za wywiad z taką gwiazdą jaką jest Alberto! widac ze nasi redaktorzy potrafią trafic do każdego w świecie wrestlingu! za miesiąc proponuje wywiad z Ceną xD kącik historyczny naprawde fajny, dowiedziałem sie o kilku fajnych faktach ;)) oby tak dalej i czekam na następny RM!!! ;)))

napisane przez adrian_Y2J w dniu : 02-10-2011

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to wrzucam "Rozmowy z zaplecza", czyli tuż przed nagraniem Raportu - 14 minut (format mp3) - http://www.megaupload.com/?d=XMWH8SHO / http://www.sendspace.pl/file/aeb6c9e06fc2a04e0c44b37

napisane przez Vercyn w dniu : 02-10-2011

Odcinek przesłuchałem już wczoraj, ale zapomniałem dać komentarza :oops: Tak samo jak w poprzednim odcinku, bardzo fajnie słucha się waszej czwórki, wysoki poziom wywiadu a ADR - liczyłem na jakiś chłam, że podstawicie jakiegoś jobbera o głosie byłego mistrza WWE, a tu proszę, sam ON! To było jego przeznaczenie, by wystąpić w RM.

Jak wygląda sprawa z ratingami? :twisted: RM przebiło AM w tym tygodniu?

-Nie przeklinaj
-Przekląłem?
-Powiedziałeś ku*wa
-O ku*wa

:lol:

napisane przez plkd w dniu : 02-10-2011


Cytat: FifekPL

Jak wygląda sprawa z ratingami? RM przebiło AM w tym tygodniu?

Ciężko powiedzieć, bo N!KO ze strachu nie podał nam ratingów. Raport ma prawie 500 odsłon na YouTube. Ile ma AM - zapytajcie N!KO, może się dowiemy :twisted:

napisane przez Vercyn w dniu : 02-10-2011


Cytat: FifekPL

Jak wygląda sprawa z ratingami? RM przebiło AM w tym tygodniu?


Dawno temu byl do tego wglad na podstawie ilosci sciagniec, ale wtedy bylo tylko AM, i mozna bylo sledzic wzrost popularnosci w ten sposob (a byl ogromny swego czasu). Teraz nie ma jak tego sprawdzac, ale akurat ja mam komfortowa sytuacje, bo nie moge przegrac w tej wojnie. Jestem i tu i tam :wink:

napisane przez N!KO w dniu : 02-10-2011

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy