Raport Miesiąca - Sierpień 2011 (VercynGetorix, Ghostwriter, N!KO, hadaszyszek)

Po miesięcznej przerwie od nagrywania i zakończeniu projektu Tydzień według Vercyna dostajecie pierwszy odcinek starego-nowego projektu - czyli TwV w nowej formie. Będzie to "Raport Miesiąca", w którym prowadzący, czyli VercynGetorix, wraz z komentatorami (N!KO, Ghostwriter, hadaszyszek) będą omawiać najważniejsze wydarzenia miesiąca, a także spekulować o ich dalszym ciągu. Zapraszam


Link do filmu

dodane przez Vercyn w dniu: 01-09-2011 18:20:13

Udostępnij

Komentarze (10)

Skomentuj stronę

: : (opcjonalnie) :

Przesłuchałem, to wypada skomentować. Po pierwsze napiszę, że dobry skład, tylko tam kogoś było słabiej słychać, chyba Ghostwritera, ale pewien nie jestem. Bardzo podoba mi się zapowiedź, dobry filmik. Na początku tak trochę nie na temat żeście mówili ;) Ale ogólnie miło się słuchało, zawsze lubię posłuchać/przeczytać co myślą inni ludzie nt. Tego czy tamtego zawodnika, tego czy tamtego feudu itd.. Na koniec mam pytanie, czy co miesiąc będzie ten sam skład czy będą inne osoby (Oczywiście nie piszę, że mi się nie podoba, bo jak napisałem na początku skład dobry.)

Pozdrawiam całą czwórkę!

napisane przez MJ w dniu : 01-09-2011

Ten skład, ale okrojony. Będzie dwóch komentatorów, tych którzy będą dysponować akurat czasem. Prowadzący stały, ale nie wykluczam, że cała czwórka pojawi się przy jakichś ciekawych raportach, bo już mamy z N!KO plan na jedno połączone razem z AM wydanie Raportu. Póki co jest w planach, dlatego cisza w tej sprawie. Może jakiś gość, ale to tylko w przypadku na prawdę czegoś epickiego/ciekawego. Trzech (sporadycznie czterech) wystarczy - mamy zróżnicowane głosy, różne opinie - więcej ludzi nie potrzeba, a im więcej, tym ciężej z doborem terminu.

Słabiej było słychać N!KO, on ma mikrofon starej daty. Najgłośniejszy z kolei był Ghost.

A to na początku to miało się nie znaleźć w RM, ale było tak ciekawe (chociaż pociąłem), że wrzuciłem - takie "RM od kuchni". Normalnie tak nie będzie chyba, że na zapleczu dojdzie do ciekawej konwersacji - nie będziemy z tego przecież robić drugiego reality show :twisted:

napisane przez Vercyn w dniu : 01-09-2011


Cytat: JesionWWE

Po pierwsze napiszę, że dobry skład, tylko tam kogoś było słabiej słychać, chyba Ghostwritera, ale pewien nie jestem

Ghost to tam akurat ma najmocniej mikrofon ustawiony jak tak teraz tego słucham (co dziwne, bo przy nagrywaniu tak nie było) i jak się odzywa to trochę jebie po głośnikach :twisted: .

Cytat: JesionWWE
Bardzo podoba mi się zapowiedź, dobry filmik.

Danke schön!

Cytat: JesionWWE
Na początku tak trochę nie na temat żeście mówili

Bo to było praktycznie zaraz po tym jak żeśmy się na skypie połączyli. Co jak co, ale nie spodziewałem się, że Vercyn z Getorixem zmontują sam początek przed oficjalnym "przywitaniem". Ale wyszło nawet zabawnie :) .

Cytat: JesionWWE
Na koniec mam pytanie, czy co miesiąc będzie ten sam skład czy będą inne osoby (Oczywiście nie piszę, że mi się nie podoba, bo jak napisałem na początku skład dobry.)

Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale. Myślę, że jak wszyscy będą "dostępni" to wszyscy będą nagrywać, ale dość prawdopodobne jest, że coś komuś może wypaść. To dopiero za miesiąc, zobaczymy. No chyba, że Getorix z Vercynem przeprowadzili już jakąś selekcję :wink: .

napisane przez hadaszyszek w dniu : 01-09-2011


Cytat: hadaszyszek

Ghost to tam akurat ma najmocniej mikrofon ustawiony jak tak teraz tego słucham (co dziwne, bo przy nagrywaniu tak nie było) i jak się odzywa to trochę jebie po głośnikach :twisted: .

Tutaj akurat miałem waszą trójkę na jednym kanale, a siebie na drugim. Najciszej był N!KO, dlatego musiałem trochę Wasz kanał podgłośnić i dlatego Ghost jest najgłośniejszy.

napisane przez Vercyn w dniu : 01-09-2011


Cytat: hadaszyszek


Cytat: JesionWWE
Po pierwsze napiszę, że dobry skład, tylko tam kogoś było słabiej słychać, chyba Ghostwritera, ale pewien nie jestem

Ghost to tam akurat ma najmocniej mikrofon ustawiony jak tak teraz tego słucham (co dziwne, bo przy nagrywaniu tak nie było) i jak się odzywa to trochę jebie po głośnikach :twisted:


Jestem głośny i tak jakby przerywa. Miałem to już wcześniej - zdaje się, że podczas spóźnionego :twisted: AM o CM Punku. Poza tym nie dość, że "jebie po głośnikach" to jeszcze pierdoły opowiadam jak zwykle. :)

Ja osobiście jestem za tym, żeby pojawiały się nowe głosy. O ile dobrze pamiętam to miało być tak, że z hadaszyszkiem będę się zmieniał co miesiąc. Ktoś mógłby wskakiwać na nasze miejsce - jako ten czwarty. Zresztą Vercyn jest tutaj bossem i to tylko takie moje gdybanie.

Swoją drogą - myślałem, że ta luźna rozmowa na początku zostanie wycięta. :)

napisane przez Ghostwriter w dniu : 01-09-2011


Cytat: Ghostwriter

O ile dobrze pamiętam to miało być tak, że z hadaszyszkiem będę się zmieniał co miesiąc. Ktoś mógłby wskakiwać na nasze miejsce - jako ten czwarty. Zresztą Vercyn jest tutaj bossem i to tylko takie moje gdybanie.

Powiem szczerze, że byłbym za. Też to zależy od czasu i może nam nie wyjść dokładnie taka zamiana co miesiąc (nie wiem jak to będzie w moim przypadku, ale stałej obecności zawsze i wszędzie na pewno nie zadeklaruję). Goście - z jednej strony fajny pomysł, ale z drugiej i AM, i chyba od teraz Vittitude już ich ma. I generalnie tam jest ich chyba większy sens, bo mają po prostu czas na wypowiedzenie się (gdyż są zwykle sami z prowadzącym/ew. jest trzech przy mikrofonie), a w Raporcie (jak udało mi się zresztą zauważyć) generalnie każdy wypowiada się wtedy kiedy zdoła przekrzyczeć resztę i nie wiem, czy goście nie zostaną np. zagłuszeni przez takiego BorkoTigera, albo Ulubionego Redaktora Ulubionego Redaktora (czy jak to tam) :D .

napisane przez hadaszyszek w dniu : 01-09-2011

Jeżeli akurat będzie tak, że z czwórki tylko dwóch będzie mogło się ogarnąć, to na pewno poszukam wsparcia poza stałą redakcją. Jednak w przypadku obecności nie będę dobierał.

napisane przez Vercyn w dniu : 01-09-2011

Bardzo fajna Audycja skład porząny przyjemnie sie słuchało czekam na więcej Bravo Vercyn ze znowu sie podjołes nagrywania 8)

napisane przez Nichrom666 w dniu : 01-09-2011

Bardzo długie nagranie jednakże przesłuchałem bez problemu całe mimo tego że to o czym mówiliście(WWE i TNA) kompletnie mnie nie interesuje. Co tu gadać.. Dobra robota i cieszę się że Vercyn powrócił oraz że RM nie będzie ograniczał się tylko do WWE i TNA.

napisane przez Yao w dniu : 02-09-2011

Przesłuchałem w końcu na spokojnie cały RM i muszę przyznać, że jest to ciekawy program. Nie jest to dokładnie to samo co AM, a o to w tym wszystkim chodziło. Audycja szczególnie jest przydatna dla osób, które mainstream oglądają sporadycznie i chcą się zorientować co się dzieje w WWE czy TNA. Nie ukrywam, że do takich osób należę, ponieważ w sierpniu z MS widziałem może 3 tygodniówki. Pomysł wydaję się ok, mam nadzieję, że tym razem wszystko wypali i Vercyn doczekasz się wielu komentarzy o swoim programie. Czekam na dalsze odcinki i powodzenia. :-)

napisane przez MattDevitto w dniu : 03-09-2011

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy