Raport Miesiąca - październik 2011 (VercynGetorix, hadaszyszek, N!KO)

Powoli kończy się październik, więc i redaktorzy Raportu Miesiąca postanowili przygotować odcinek podsumowujący ten miesiąc, pomimo tego, że jeszcze zostało jedno RAW. W naszym przekonaniu nie wpłynie ono jakoś znacząco na przebieg wydarzeń w tym miesiącu. W prawie pełnym składzie, zabrakło tylko Ghostwritera, przeprowadziliśmy podsumowanie tego co stało się w październiku, ale to nie wszystko. Zapowiedzieliśmy także coś, co wydarzy się w niedzielę na portalu Attitude. Co? Przekonajcie się sami. Ale to także nie wszystko. Udało nam się zrobić nowy wywiad - tym razem z byłem mistrzem WWE - The Mizem. To wszystko wydarzyło się jednak przed wczorajszym zwolnieniem Maryse. No i to też nie wszystko - słuchając uważnie Raportu Miesiąca dowiecie się, kto został wytypowany do konkursu na "Wrestlera Miesiąca Attitude". Zapraszamy...

Wersja mp3 w opisie filmu.


Link do filmu

dodane przez Vercyn w dniu: 29-10-2011 18:46:43

Udostępnij

Komentarze (11)

Skomentuj stronę

: : (opcjonalnie) :

Kelly Kelly jest z Justinem Gabrielem z tego co mi wiadomo. A co do nowego prowadzącego to może Matt2Hot ?

napisane przez bogi1 w dniu : 29-10-2011

My nie zdradzimy. Dowiecie się po "premierze" nowego Vttitude :twisted:

napisane przez Vercyn w dniu : 29-10-2011

Co do wywiadu, to podobał mi się ten podjazd na AM. Zawsze lubiłem te wasze podjazdy na siebie :D
Sam wywiad wydaje mi się trochę słabszy niż poprzedni, ale i tak doceniam to co zrobiłeś, bo składanie takich rzeczy na pewno nie należy do łatwych.

Nowy prowadzący Vttitude? Ciekawie, zwłaszcza, że wspomnieliście coś o zmianie tematyki. Kto to może być, nie mam pojęcia, ale mam nadzieję, że przyciągnie mnie to na tyle, że będę to oglądać.

Bardzo szybko przeleciał mi ten Raport i byłem zdziwiony, że to już koniec. Na pewno za wytłumaczenie tego można podać brak Ghosta, który zawsze był jednak tą dodatkową osobą + miał ten swój kącik historyczny.
Kolejna sprawa, to jakoś mało było jak dla mnie omawianych sytuacji. Nie wiem jednak jak to było w omawianym miesiącu, bo nie śledziłem tego dokładnie, więc może rzeczywiście tak mało się działo ;)
Nie zmienia to jednak faktu, że ten odcinek był słabszy od poprzedniego. Nie był zły, ale jednak trochę mu brakowało.

napisane przez maly619 w dniu : 29-10-2011

Na pewno ten TRZECI odcinek Raportu Miesiąca ucierpiał na braku Ghosta. To wszakże dodatkowa zawsze opinia i urozmaicenie. Szczerze powiem, że zabieraliśmy się dzisiaj do tego nagrania, jak pies za jeża :)

Za kącik historyczny odpowiada N!KO, ale dzisiaj miał takie napięty grafik w ciągu dnia pomiędzy meczem ManU, a meczem NBA 2k11, że poganiał nas niesamowicie i za cholerę nie można było rozwinąć skrzydeł.


Cytat: maly619

Kolejna sprawa, to jakoś mało było jak dla mnie omawianych sytuacji. Nie wiem jednak jak to było w omawianym miesiącu, bo nie śledziłem tego dokładnie, więc może rzeczywiście tak mało się działo

Kwestia punku siedzenia - bo N!KO z kolei narzekał (cały dzień dzisiaj narzekał) na taką ilość tych tematów :twisted:


Cytat: maly619
Sam wywiad wydaje mi się trochę słabszy niż poprzedni, ale i tak doceniam to co zrobiłeś, bo składanie takich rzeczy na pewno nie należy do łatwych.

Szukałem wywiadów z Mizem, ale większość jego wywiadów opierała się na byciu "Awesome" oraz "jaki to ja miałem trudny początek. nikt mnie w szatni nie lubił, bo przyszedłem z reality show." Może w grudniu będzie tym razem ktoś z Dixielandu, o ile da się sensowne materiały zgromadzić. Ciężko było o jakieś fajne wypowiedzi, które można było dwuznacznie interpretować, jak w przypadku Alberto del Rio.

napisane przez Vercyn w dniu : 29-10-2011


Cytat: maly619

+ miał ten swój kącik historyczny.


To juz zaczyna byc jakas prowokacja :grin:


Cytat: VercynGetorix
Za kącik historyczny odpowiada N!KO, ale dzisiaj miał takie napięty grafik w ciągu dnia pomiędzy meczem ManU, a meczem NBA 2k11, że poganiał nas niesamowicie i za cholerę nie można było rozwinąć skrzydeł.


A) Manchester wygral, wiec humor mogl byc gorszy
B) Nie gralem w NBA juz od tygodni
C) ... To jest NBA 2k12. Rozumiemy, ze Twoje techniki prowadzenia show sa zacofane, ale nie zabieraj nas w ta podroz do przeszlosci.

napisane przez N!KO w dniu : 29-10-2011


Cytat: N!KO


Cytat: maly619
+ miał ten swój kącik historyczny.


To juz zaczyna byc jakas prowokacja :grin:


Nie no, poważnie myślałem, że od tego był Ghost. Może to dlatego, że dziś zabrakło i tego kącika i go ;) No, ale jeśli jest inaczej, to wielkie sorry za tą pomyłkę. Nie było to celowe ;)

napisane przez maly619 w dniu : 29-10-2011

"Nie sluchajcie audycji, bo jest spoiler" - VercynGetorix

Smutne, ale prawdziwe. Strach juz wystepowac w tych podcastach :twisted:

napisane przez N!KO w dniu : 29-10-2011


Cytat: N!KO

"Nie sluchajcie audycji, bo jest spoiler" - VercynGetorix

Oj tam, oj tam. Taki mały, ale chyba każdy się spodziewa co się stanie po titleshocie :twisted:

napisane przez Vercyn w dniu : 30-10-2011

Brak Ghosta = więc do gadania ma hadaszyszek, chociaż i tak jakoś wydaje mi się, że mało go słyszałem, albo zagłuszał go ten ŚMIECH Vercyna :twisted: Odcinek, jakby to powiedzieć no słabszy niż z września, ale to dlatego, że nie było o czym mówić, mam nadzieję, że ciekawiej będzie po listopadzie. Ogólnie wywiad dobry, lecz lepszy moim zdaniem był miesiąc temu z Alberto bodajże. Co do prowadzącego Vttitude to pierwszy kto mi wleciał do głowy (nie wiem jakim cudem) był E_9 :twisted:, ale później się PRZESTRASZYŁEM, że może to być Vercyn :D

Nie mniej, dobra robota hadaszyszek, Vercyn no i dobra N!KO też :twisted: taki słaby "dżołk" na koniec. Powodzenia dalej, a właśnie, się zastanawiam, dlaczego, gdy Vercyn mówił "trzeciego Raportu Miesiąca" to N!KO się jakby irytował i poprawiał "Październikowego!" Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć :wink: ?

napisane przez MJ w dniu : 30-10-2011


Cytat: JesionWWE

Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć :wink: ?


Bo tylko w AM liczy się odcinki ;p Tutaj jest raport miesiąca, a więc trzeba podać jakiego ;)

napisane przez maly619 w dniu : 30-10-2011

Fajne wydanie, podobały mi się te kłótnie Vercyna oraz N!KO, ale nie tylko mi. Wywiad z Mizem wypadł dobrze. Reszta nie zawiodła, bo poruszyliście wszystkie kwestie, które mi wpadły do głowy, a nawet więcej i omówiliście dość solidnie. Co do wytypowanych wrestlerów to myślałem, że Dolph na 100% się dostanie, bo ostatnio wywindowal w górę pas US, ale ta szóstka też pasuję. Ogólnie trzeci, tfu październikowy raport mi się podobał.

napisane przez Catarax w dniu : 30-10-2011

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy