Raport Miesiąca - grudzień 2011 (VercynGetorix, hadaszyszek, N!KO)

Grudzień dobiega końca, a z nim także rok 2011. Zanim jednak dojdzie do podsumowania minionego roku w wrestlingu, stały skład "wrestlingowego kółka różańcowego" postanowił podsumować dla Was miesiąc grudzień. Jest to wyjątkowy odcinek, ponieważ o wiele więcej miejsca poświęciliśmy TNA niż WWE. To zdarzyło się chyba pierwszy raz od początku powstania tej audycji. Polecam! Oczywiście wybraliśmy także 6 zawodników nominowanych do plebiscytu na Wrestlera Grudnia Attitude. Przy wyborach nie obyło się oczywiście bez sporów i wymiany zdań. To ostatni Raport Miesiąca tego roku. Zachęcam do odsłuchania, a za tydzień zapraszam(y) na Raport Roku do drugiej audycji na Attitude - Attitude Mówi.


Link do filmu

dodane przez Vercyn w dniu: 30-12-2011 22:32:35

Udostępnij

Komentarze (2)

Skomentuj stronę

: : (opcjonalnie) :

No fakt , problemy techniczne były i musze przyznać że to najgorsze wydanie w tym roku, ale to wina tak słabego miesiąca . Nic ciekawego w tym grudniu sie nie wydarzyło . Dzięki wielkie że tak dużo czasu poświęciliście TNA, to oczywiście idzie na plus jak najbardziej :D Czekam z niecierpliwością na Raport Roku, dzięki jeszcze raz ;)

napisane przez Angelss w dniu : 31-12-2011

Świetny raport, jakoś nie zwracałam szczególnie uwagi na problemy techniczne.Teraz ze zniecierpliwieniem czekam na raport roku.

Także chciałam życzyć redaktorom i użytkownikom Attitude wszystkiego najlepszego w nowym roku.

napisane przez ksia09 w dniu : 31-12-2011

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy