Zwolnienia w NXT, Bryan na Raw? Hogan znów w WWE? HBK na WrestleManii? Fastlane

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Bull Dempsey ogłosił na Twitterze, że zakończył współpracę z WWE.

Z federacją prawdopodobnie pożeganali się również Sylvester Lefort i Marcus Louis.


Do listy osób, których już nie zobaczymy w NXT dodać można Oscara Vasqueza (Magno) i Petera Howarda. Obaj nigdy nie pojawili się na ekranach tv. Pierwszy z nich wystąpił na kilku live eventach, a drugi, były gracz rugby z Wielkiej Brytanii, pojawiał się na nich jeszcze rzadziej.

Istnieje możliwość, że na kolejnym Raw, które odbędzie się w Seattle, zobaczymy Daniela Bryana. Vince McMahon podobno chce, by zaczął pojawiać się on na galach podczas Drogi do WrestleManii. Bryan oczywiście nie wróciłby jako zawodnik, a jedynie pomógł w wypromowaniu WM 32 i w podniesieniu ratingów. Źródła zbliżone do Bryana informują, że nie chce on wracać, dopóki nie zostanie dopuszczony do walki w ringu. Niektóre osoby jednak czują, że odmowa z jego strony może przekreślić jego szanse na dalszą karierę w WWE.

Mimo zaprzeczeń ze strony Hulka Hogana, jego przedstawiciele faktycznie kontaktowali się ostatnio z WWE. Wśród niektórych pracowników federacji i osób bliskich Hoganowi panuje przekonanie, że zobaczymy Hulka w organizacji zanim skończy się lato. Przed wcześniejszym powrotem powstrzymuje go pozew przeciwko Gawker Media. WWE czeka, aż sprawa się rozwiąże, oficjele nie chcą być z nią w żaden sposób kojarzeni. Sam Hogan jest pewien, że uda mu się wygrać w sądzie.

Pojawiły się informacje, że Vince McMahon bardzo chce, by Shawn Michaels odegrał jakąś znaczącą rolę na WrestleManii 32. Jak wiadomo, HBK nie ma w planach powrotu do ringu, na co namawia go McMahon. W związku z tym powstał plan, który zakłada, że Michaels zostanie sędzią specjalnym w walce Triple H’a i Romana Reignsa. Wcześniej tą rolę zaproponowano ponoć Batiście, który jednak zdecydował się odrzucić propozycję. Krążą również plotki, że pojawienie się Rocka na WM ma mieć związek z walką o WWE WHC. The Great One miałby stanąć w narożniku Romana Reignsa.

Władze WWE planują podobno na Fastlane starcie Brauna Strowmana, Luke’a Harpera i Ericka Rowana z Big Showem, Kane’em i ich partnerem, którym największe szanse ma zostać Mark Henry. Drugą możliwością jest walka między Big Showem i Strowmanem.

Alicia Fox właśnie podpisała z WWE trzyletni kontrakt. Przy okazji pojawiły się informacje, że oficjele federacji bardzo ją cenią. Alicia jest podobno niezwykle kontaktową osobą, świetnie się ze wszystkimi dogaduje, jest lubiana przez producentów Total Divas i wspiera młode divy, które dopiero zaczynają swoją karierę w organizacji.

Komentarze

Komentarze z forum (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Chyba na forum coś się popsuło (albo u mnie), bo nie ma linku do newsów

napisane przez smartfan w dniu : 05-02-2016


Cytat: smartfan

Chyba na forum coś się popsuło (albo u mnie), bo nie ma linku do newsów


Wejdź z portalu, bo tak to jest, jak zaczyna się niusy od tweetka :P

napisane przez Carrik w dniu : 05-02-2016


Cytat: Carrik


Cytat: smartfan
Chyba na forum coś się popsuło (albo u mnie), bo nie ma linku do newsów


Wejdź z portalu, bo tak to jest, jak zaczyna się niusy od tweetka :P


Faktycznie wina tweeta, teraz powinno być ok.

napisane przez Amy w dniu : 05-02-2016

Bryan jako atrakcja na WM jak i jego obencość na RtWM to bardzo fajne urozmaicenie. Oczywiście wolałbym go w formie wrestlera, który poprowadzi jakiś znaczący feud na WM (rok temu nie mieliśmy okazji oglądać DB w feudzie). Czy sam zawodnik się zgodzi? nie będzie miał wyjścia. Strasznie kuriozalna sytuacja. Niby powinien oficjalnie pożegnać się z fanami i albo odejść z WWE i robić coś innego, albo ealczyć na wałsne ryzyko w indysach (ależ by się bilety sprzedawały, Danielson w PWG? MÓJ BOŻE!) albo powiedzieć w TV, że już nie zawalczy, ale będzie kimś tam na RAW, GM albo ktoś pokroju Edge'a.

Hogan na WM to kolejne wzmocnienie do karty, choć to może brzmieć dziwnie. Hogan to twarz WWE jak i samego biznesu, wróci na pewno, segment na WM mile widziany.

W roli sędziego chętniej widziałbym SCSA, który w tej roli na pewno lepiej by się spisał niż HBK, którego bądz co bądz w ostatnch latach kilka razy w tej roli widzieliśmy. Zapewne włączyłby się w feud (i walkę) Huntera z Romanem niczym w pojedynku Bryan vs Orton. Nuda, dawać mi tam Stone Colda!

napisane przez smartfan w dniu : 05-02-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy