Znamy datę powrotu Eliasa, Tyson Fury pojawi się na SmackDown

Arkao
Newsów: 1409

W ostatnich miesiącach nie był obecny w produkcie WWE Elias, który regenerował się po kontuzji kostki, której doznał we wrześniu. Pojawiły się jednak pierwsze zapowiedzi, wskazujące, że były 24/7 Champion do akcji wróci za około miesiąc. Ma zawalczyć na live evencie w Waszyngtonie, jednak nie wiadomo, kto będzie jego rywalem. Zapowiadanym main eventem tej gali jest pojedynek między Romanem Reignsem a Baronem Corbinem.

Tyson Fury pojawi się na piątkowym SmackDown, gdzie odniesie się do wydarzeń z Crown Jewel, gdzie udało mu się pokonać Brauna Strowmana przez wyliczenie. Udział byłego mistrza świata w boksie zawodowym jest możliwy, bo federacja rozpoczyna tour po Europie, a SmackDown zawita do Manchesteru. Nie wiadomo, czy dojdzie do kolejnej konfrontacji ze Strowmanem, ale jest to prawdopodobne.

Rating poniedziałkowego Raw w grupie komercyjnej wyniósł 0.76. Przed telewizorami zasiadło ponad 2.136 miliona widzów. Tak więc jest to lepszy wynik niż ten z poprzedniego tygodnia, gdy rating osiągnął zaledwie 0.72. Jest to także najlepszy rezultat od września.

Elias Samson

dodane przez Arkao w dniu: 06-11-2019 14:24:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy