Zmiany w postaciach głównych gwiazd SmackDown? The Undertaker na meczu NBA

Ziggy
Newsów: 80

Według najnowszych informacji WWE planuje, by AJ Styles przeszedł face turn do czasu przyszłorocznej WrestleManii. Głównymi powodami takich zmian w postaci obecnego World Championa mają być kończąca się liczba face'ów w rosterze SmackDown, z którymi mógłby feudować The Phenomenal One oraz fakt, że w okresie debiutu zawodnika gadżety z nim związane sprzedawały się jak ciepłe bułeczki.

Jak już informowaliśmy, oficjalnie potwierdzono, że na Survivor Series dojdzie do pojedynku Brocka Lesnara z powracającym Billem Goldbergiem. Okazuje się, że początkowo nie mieliśmy dowiedzieć się o tym we wtorek za pomocą mediów społecznościowych, a od Paula Heymana na Raw, jednak adwokat Bestii nie mógł tego zrobić w związku z przerwaniem segmentu przed czasem.

W ostatnich kilku miesiącach dziennikarze w USA kontaktowali się z obecnymi i byłymi pracownikami federacji, starając się wyciągnąć jak najwięcej informacji na temat startującego w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych Donalda Trumpa. Okazuje się, że w przypadku przystania na propozycje reporterów mogą oni bardzo zaszkodzić swojej karierze w WWE, gdyż z polecenia Vince'a McMahona mają nie wypowiadać się na jego temat w rozmowach z mediami. Dotyczy to zarówno zatrudnionych obecnie zawodników, jak i byłych pracowników, którzy skontaktowali się w tej sprawie ze swoim byłym szefem.

Kolejnym zawodnikiem, dla którego może być planowany turn, jest Randy Orton. Oczywiście wszystko jest w początkowej fazie i aktualnie ma on skupić się na programie z Brayem Wyattem i być może WWE World Championem AJ Stylesem.

The Undertaker pojawił się wczoraj na otwierającym sezon NBA meczu Cleveland Cavaliers z New York Knicks. Legendarny wrestler – któremu towarzyszyła żona Michelle McCool oraz rodzina zmarłego Ultimate Warriora - pojawił się w swoim stroju zapaśniczym i w imieniu federacji podarował gospodarzom replikę tytułu mistrza świata WWE. Warto zauważyć, że Deadman nie miał ze sobą kul ortopedycznych, z którymi był widywany przez jakiś czas po niedawnej operacji biodra.Spostrzegawczy fani oglądając poniedziałkowe Raw mogli zauważyć, że Mick Foley zapraszając do ringu pretendentkę do mistrzostwa kobiet Raw Charlotte wypowiedział także jej nazwisko i wygląda na to, że na stałe dołączy ono do ringname'u zawodniczki. Oficjalna strona federacji oraz profile byłej mistrzyni na portalach społecznościowych zdają się potwierdzać tę informację.

Top 10 wydarzeń SmackDown Live:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy