Zmiana mistrza na NXT, podsumowanie najważniejszych wydarzeń

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1120

Newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego epizodu NXT!

Za nami pierwszy odcinek NXT po przenosinach na wtorki. Otworzył go nowy NXT Champion - Karrion Kross. Jasno zadeklarował, że po odzyskaniu pasa mistrzowskiego zamierza teraz zdominować brand.

Link do filmu


MSK po raz pierwszy obronili NXT Tag Team Championship, pokonując Killiana Daina i Drake'a Mavericka. Dość niespodziewanie Daina zaatakowało potem Imperium.

Link do filmu


W trakcie show zobaczyliśmy materiał dotyczący walki Adama Cole'a z Kyle'em O'Reillym z NXT TakeOver: Stand & Deliver. Z dodatkowych obrazków po pojedynku można wnioskować, że to nie koniec rywalizacji tych zawodników.

Link do filmu


Kushida pokonał Santosa Escobara w ramach otwartego wyzwania. Japończyk po raz pierwszy w karierze został NXT Cruiserweight Championem.

Link do filmu


Sporo niespodzianek czekało także na nową NXT Women's Champion - Raquel Gonzalez. Najpierw skonfrontowała się z nowym nabytkiem NXT - Franky Monet (ex Taya Valkyrie). Następnie celebrowała z nowymi mistrzyniami Raw - Rheą Ripley i SmackDown - Biancą Belair.

Link do filmu


Roderick Strong zaskoczył zarówno GM NXT - Williama Regala, jak i fanów, składając rezygnację. Zobaczymy wkrótce, czy to oznacza dłuższą przerwę, czy też przenosiny na Raw lub SmackDown.

Link do filmu


W main evencie zobaczyliśmy ośmioosobowy mixed tag team match. Przy okazji kontynuowano story Dextera Lumisa z The Way. Lumis tym razem zabrał ze sobą Indi Hartwell, która sama oddała się w jego ręce.

Link do filmu

Roderick Strong

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 14-04-2021 15:16:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy