Zmarła żona Jima Rossa, duże plany na AJ Stylesa

Giero
Newsów: 1644

Przedwczoraj zmarła żona Jima Rossa - Jan. Powodem były liczne obrażenia po wypadku na skuterze. Wiele gwiazd wrestlingu i przyjaciele Rossa złożyli kondolencje na Twitterze.
Choć fani mają dość mieszane odczucia co do odbioru walki AJ Stylesa z Shane'em McMahonem na WrestleManii 33, to na samym zapleczu wciąż panuje opinia, że AJ traktowany jest jako jedna z czołowych gwiazd WWE. Według samego Vince'a McMahona dla Stylesa pojedynek z Shane'em jest nagrodą za ciężką pracę w ostatnich kilku miesiącach. W końcu rok temu obecny Komisarz SmackDown walczył na WrestleManii z The Undertakerem, a w poprzednich latach wielokrotnie był częścią ważnych storyline'ów. Co ciekawe, WWE miało zaproponować Shawnowi Michaelsowi powrót na walkę ze Stylesem, ale ten odmówił.
Duże plany na Stylesa są także odnośnie kilku następnych miesięcy. Jak już wielokrotnie wspominaliśmy - "The Phenomenal One" prawdopodobnie przeniesiony zostanie na Raw oraz miałby przejść face turn. Ponadto jego postać ma być tak pushowana, by został jednym z głównych faworytów Royal Rumble Matchu 2018.

Mauro Ranallo nie był obecny przy stanowisku komentatorskim na SmackDown przez ostatnie dwa tygodnie. Nieobecność Mauro argumentowano chorobą. On sam dopiero wczoraj dodał na Twittera pierwszy post od 14 marca, dziękując fanom za wsparcie. The Wrestling Observer Newsletter sugeruje, że Ranallo może zmagać się z nawracającymi co jakiś czas objawami depresji.
WWE.com stworzyło listę, sugerującą, kto mógłby zostać nowym Generalnym Managerem Raw. Wśród kandydatów wymieniani są: Eric Bischoff, Steve Austin, Edge, Jim Cornette, czy też Kurt Angle.

Mimo że na razie wymienia się tylko pięć zawodniczek, które wezmą udział w walce o WWE SmackDown Women's Championship na WrestleManii 33, skład pojedynku może zdecydowanie powiększyć się tuż przed samą walką. Oprócz spekulacji odnośnie debiutu Asuki pojawiły się także informacje, że może dojść do powrotu Naomi, Summer Rae i Taminy. Ponadto być może jednorazowo pojawią się Kelly Kelly i Victoria.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

Duże plany na Stylesa są także odnośnie kilku następnych miesięcy. Jak już wielokrotnie wspominaliśmy - "The Phenomenal One" prawdopodobnie przeniesiony zostanie na RAW, oraz miałby przejść face turn. Ponadto jego postać ma być tak pushowana, by został jednym z głównych faworytów Royal Rumble Matchu 2018


To było by coś. W sumie niech Chłopak ma, należy mu się.


Cytat:
WWE.com stworzyło listę sugerującą kto mógłby zostać nowym Generalnym Managerem RAW. Wśród kandydatów wymieniani są: Eric Bischoff, Steve Austin, Edge Jim Cornette, czy też Kurt Angle


Jeżeli Stefcia jest Heelem, to tak na dobrą sprawę mogą próbować z SCSA lub Edgem. Chociaż jakiś czas temu pojawiały się informacje, że GMem mógłby zostać Kurt, Tylko w tamtej wersji, miał on się chyba znaleźć na SD za Bryana.

napisane przez filomatrix w dniu : 24-03-2017

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy