Zgrzyt na linii Jax-R-Truth, niezadowolone Sanity

Giero
Newsów: 2030

Nia Jax nie ma łatwo w ostatnich tygodniach. W niedzielę weszła do Royal Rumble Matchu mężczyzn, atakując R-Trutha i zabierając mu miejsce w tym pojedynku. Do ataku doszło w trakcie jego drogi na ring. Zawodniczka jednak zbyt agresywnie rzucała nim o barykady, przez co ten naprawdę ucierpiał. Jerry Lawler w swojej audycji poinformował, że R-Truth po walce był mocno zdenerwowany na Jax i doszło do sprzeczki na zapleczu. Sytuację nieco załagodzono, a Jax skomentowała doniesienia na Twitterze.


W maju ma odbyć się kolejna gala WWE w Arabii Saudyjskiej. Według "Ringside News" ma wystąpić na niej Brock Lesnar, niezależnie od rezultatu jego walki z Sethem Rollinsem na WrestleManii 35. Wiele wskazuje, że to mogą być jego ostatnie występy jako wrestler przed powrotem do UFC.

Wygląda na to, że kolejne postacie są niezadowolone z swojej pozycji w WWE. Chodzi mianowicie o członków grupy Sanity. Alexander Wolfe i Killian Dain wrzucili dość jednoznaczne posty na Twittera, po tym jak kolejny tydzień z rzędu zabrakło dla nich czasu na SmackDown Live. Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że jest to element storyline'u i sami oficjele poprosili ich o publikację takich Tweetów.


Materiał promujący Halftime Heat:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy