Zelina Vega odchodzi z WWE

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 180

WWE oficjalnie poinformowało na swojej stronie internetowej o rozwiązaniu kontraktu z Theą Budgen, lepiej znaną pod aliasem Zelina Vega.

Zawodniczka podpisała kontrakt z federacją w 2017 roku. Przez większość kariery w WWE występowała w roli menadżera, prowadząc do sukcesów Andrade. Sporadycznie, szczególnie w ostatnich miesiącach, występowała również w roli zawodnika - podczas tegorocznego Clash of Champions PPV zmierzyła się z Asuką o WWE Raw Women's Championship. Wystąpiła również, w roli AJ Lee, w koprodukowanym przez WWE Studios filmie "Fighting with My Family".

W 2018 roku poślubiła Toma Budgena, fanom WWE znanego lepiej pod imieniem Aleister Black.

Przyczyną zwolnienia zawodniczki był najprawdopodobniej jej sprzeciw wobec niedawnej decyzji WWE dotyczącej nałożenia na zawodników zakazu (bądź też znacznego ograniczenia) udzielania się na platformach streamingowych - w ostatnich dniach Vega spotkała się w tej sprawie z kierownictwem federacji, efektem czego była złożona przez nią prośba o rozwiązanie kontraktu. W ostatnich dniach otwarcie występowała również z poparciem dla pojawiających się ostatnimi czasy postulatów uregulowania praw pracowniczych wrestlerów oraz stworzenia związku walczącego o ich prawa.

Warto wspomnieć, że inną gwiazdą, która odmówiła zerwania współpracy z Twitchem jest Paige, która kilka tygodni temu, podczas jednego z live streamów, wygłosiła w tej sprawie emocjonalny monolog.

PaigeZelina Vega

dodane przez Christian Jensen (Kcramsib) w dniu: 14-11-2020 02:34:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy