Zapowiedź SD Live i 205 Live, Hardy Boyz kontra bracia Rhodes? Powrót Paige

Giero
Newsów: 2046

Dzisiejsze SmackDown Live i 205 Live odbędą się w Oracle Arena (Oakland, Kalifornia). WWE potwierdziło obecność na niebieskiej gali Komisarza SD - Shane'a McMahona. Zobaczymy także pojedynek AJ Stylesa z Baronem Corbinem o WWE United States Championship. Z kolei na 205 Live dojdzie do bezpośredniej konfrontacji WWE Cruiserweight Championa Neville'a z pretendentem, Enzo Amore.

Na Twitterze nawiązała się ciekawa dyskusja między członkiem zespołu kreatywnych - Michaelem Hayesem, Goldustem, Brandi Rhodes i Mattem Hardym. Sugeruje pomysł na jednorazowy występ Cody'ego Rhodesa podczas specjalnej gali WWE Starrcade. Idea powstała w związku z tym, że to Dusty Rhodes stworzył Starrcade jako PPV dla World Championship Wrestling. Wymiana Tweetów sugeruje, że dojdzie do walki braci Hardy z Goldustem i Codym 25 listopada.
Paige na Instagramie poinformowała, że wznowiła treningi w Performance Center. Co ciekawe, powrót Angielki oficjalnie zapowiedziało także WWE.com. Będzie to prawdopodobnie ostatnia szansa dla Paige. Wkrótce dowiemy się, czy dołączy do rosteru Raw, czy do SmackDown Live. Dla przypomnienia - ostatni raz wystąpiła w ringu w czerwcu, rok temu.

Went to see an old friend today. Good to be back there! @wwe #RoadBackToMyHouse

Post udostępniony przez Paige WWE (@realpaigewwe)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy