Zapowiedź Raw, powroty podczas SSD, Riddle o piątkowych tweetach

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1502

Gwiazdy WWE wróciły do Stanów Zjednoczonych, a przed nami kolejny epizod Monday Night Raw. Czerwony brand zagości tym razem w SAP Center (San Jose, California). Z oficjalnej zapowiedzi wynika, że gala skupi się głównie na promocji zbliżającego się PPV - Stomping Grounds. Między innymi powinniśmy poznać nowego pretendenta do WWE United States Championship. Dla przypomnienia - Samoa Joe odzyskał tytuł tydzień temu.

Warto odnotować, że podczas piątkowego Super ShowDown do akcji wrócili Akam i Sin Cara. Wystąpili podczas 50-osobowego Battle Royal Matchu. Obydwaj byli kontuzjowani od kilku miesięcy. Akam wraz z Rezarem prawdopodobnie nadal będą występować na Raw, a Sin Cara na SmackDown. W spoilerze pełna lista uczestników Battle Royal Matchu.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

W piątek Matt Riddle był mocno aktywny w mediach społecznościowych, szczególnie na Twitterze. Gwiazda NXT ostro skrytykowała występ Goldberga podczas walki z Undertakerem na Super ShowDown. Riddle usunął Tweety, a w sobotę skomentował sprawę. Stwierdził, że kocha pro wrestling i nie cierpi, gdy ktoś zachowuje się nieodpowiedzialnie, tworząc niebezpieczeństwo dla siebie i innych.


Prezydent UFC - Dana White wyraźnie potwierdził, że Brock Lesnar przestał myśleć o kolejnej walce MMA. White w wywiadzie dla "MMA fighting" poinformował, że to była decyzja samego Brocka i co więcej, "Bestia" dogadała się z Vince'em McMahonem, by dalej współpracować z WWE.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy