Zapowiedź Draftu, turniej Mae Young Classic przesunięty

Giero
Newsów: 2005

WWE ogłosiło szczegóły Draftu, który zaczyna się dzisiaj na Friday Night SmackDown. Oficjele postanowili podzielić gwiazdy na dwa bloki. W jednym są Ci, którzy swój brand poznają dzisiaj. W drugim Ci, którzy barwy przybiorą w poniedziałek na Raw. Lista w spoilerze poniżej.

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Tymczasem dzisiaj na SmackDown dojdzie do walki Setha Rollinsa z Romanem Reignsem. Zwycięzca zdobędzie pierwszeństwo wyboru picków dla swojego brandu.

Zapowiedź Draftu:

Link do filmu


Turniej Mae Young Classic odbędzie się najwcześniej w 2020 roku. Według niedawnych doniesień WWE chciało zorganizować MYC jeszcze w listopadzie. Były nawet doniesienia o zaplanowanych już nagraniach w Full Sail University. Najwidoczniej organizacja zmieniła decyzję, choć nie są znane jeszcze tego powody.

Tymczasem roster NXT prawdopodobnie ruszy w trasę na początku roku. Oficjelom zależy, by tygodniowe show odbywały się także w większych arenach niż Full Sail. Wpływ na to po części ma rywalizacja z AEW Dynamite.

WWE zapowiedziało dwie walki na najbliższe 205 Live. Brian Kendrick zmierzy się z Akirą Tozawą w No DQ Matchu. Ponadto dojdzie do tag team matchu: Drew Gulak & Tony Nese vs Oney Lorcan & Danny Burch. Emisja na żywo tuż po SmackDown.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy