Zamieszanie wokół Banks i Naomi, spoilery z Raw

Giero
Newsów: 2005

Po ostatnim Raw szczególnie głośno jest o zachowaniu Sashy Banks i Naomi. Pierwotnie Panie miały wziąć udział w walce wieczoru, w wieloosobowym pojedynku o miano pretendentki do mistrzostwa Raw. Ostatecznie do tego nie doszło, a nową pretendentkę wyłoniono pomiędzy Asuką a Becky Lynch.

Do nagłych zmian w rozpisce doszło, bowiem zarówno Sasha, jak i Naomi zdecydowały się opuścić arenę w trakcie gali. Głównie Banks nie podobały się plany kreatywnych, a Vince McMahon po konsultacji nie przychylił się do jej próśb o korekty. Sfrustrowana mistrzyni tag team opuściła zatem zaplecze w trakcie Raw, a wraz z nią Naomi w formie poparcia partnerki.

Co ciekawe, cała sytuacja nie jest elementem storyline'ów, a WWE postanowiło zareagować oficjalnym oświadczeniem. Piszą w nim, iż Sasha i Naomi poczuły, że "nie są wystarczająco szanowane jako mistrzynie tag teamów. I mimo że miały osiem godzin na próby i przygotowanie, twierdziły, że czuły się nieswojo w ringu z dwoma przeciwniczkami, mimo że w przeszłości mierzyły się z nimi bez konsekwencji".

Zapewne jest tu jakieś drugie dno, bowiem zarówno Naomi, jak i Sasha od jakiegoś czasu miały czuć się sfrustrowane, jeżeli chodzi o ich kontrakty. Nie wiadomo jednak, jak główni decydenci zareagują na takie zachowanie.

Pierwotnie na Hell in a Cell Naomi miała zawalczyć z Biancą Belair o mistrzostwo kobiet Raw, a Sasha Banks z Rondą Rousey o tytuł SmackDown. Już wiadomo na ten moment, że z Belair zawalczy Asuka. Póki co wiadomo, iż Naomi i Banks zebrały spory heat na zapleczu, zwłaszcza wśród osób, które nie dostają tyle czasu na antenie TV i premium live events.

_______________________________________________________

Poniżej najważniejsze newsy już z samego Raw.

Bobby Lashley zwycięsko wyszedł ze Steel Cage Matchu z Omosem. W decydujących momentach Omos rzucił Lashleya w ścianę klatki, która się rozwaliła. Lashley dzięki temu mógł opuścić konstrukcję. Rywalizacja będzie jednak kontynuowana, a za tydzień dojdzie do All Mighty Challenge.

Zgodnie z medialnymi zapowiedziami po krótkiej przerwie do akcji wrócili Rey i Dominik Mysterio. Pomogli Mustafie Aliemu w uniknięciu dalszych ataków Veera Mahaana.

Link do filmu


Wspominałem już, iż ostatecznie Asuka walczyła z Becky Lynch w main evencie. Wygrała i dzięki temu została pretendentką do mistrzostwa kobiet na Raw. Zawalczy z Biancą Belair na Hell in a Cell.
To jednak nie jest jedyna oficjalna walka zapowiedziana na galę 5 czerwca. W Hell in a Cell Matchu zawalczą tym razem Cody Rhodes i Seth Rollins.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy