Z kim rywalizuje AJ Styles? Fani chcą walki Ceny z Undertakerem

Arkao
Newsów: 1409

Od kilku dni trwa wiele spekulacji o walce Johna Ceny na WrestleManii 34. Plotki często mówią, że do ringu z liderem Cenation ma wejść sam Undertaker. Gdyby faktycznie doszło do tego starcia, to prawdopodobnie byłby to ostatni pojedynek w karierze Deadmana. Kilka godzin temu w sieci pojawił się plakat WrestleManii, na którym znaleźli się ci dwaj zawodnicy, ale okazało się, że został on stworzony przez fanów, a nie WWE. Bardzo wiele zależy od styczniowego Royal Rumble Matchu, bowiem jeżeli Cena wygra tę walkę, to na największej gali roku prawdopodobnie zawalczy z AJ'em Stylesem.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Na live eventach WWE brandu SmackDown obecnie AJ Styles głównie rywalizuje z Jinderem Mahalem, broniąc swojego tytułu mistrzowskiego. Wiadomo jednak, że Hindus nie będzie przeciwnikiem AJ'a na styczniowym Royal Rumble. Obecnie wydaje się, że AJ Styles zawalczy z Kevinem Owensem lub Samim Zaynem.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Paige odniosła na jednym z live eventów Raw kontuzję, która doprowadziła do końca walki. Obecnie wydaje się, że uraz nie był poważny, ale w najbliższym czasie Brytyjka otrzyma lżejszy grafik, by nie ryzykować kontuzją, jak to było w przypadku Deana Ambrose'a i Briana Kendricka.

5 momentów, których nie widzieliśmy w telewizji:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Ja tam od początku się domyślałam, że plakat jest fanowski, a ci się tam jarają nie wiadomo czym :V (swoją drogą, bardzo ładny ten plakat)

napisane przez LoboTaker w dniu : 30-12-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy