Wyniki oglądalności Total Nonstop Deletion, aplikacja TNA dla fanów w UK, spoilery TND

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 701

Total Nonstop Deletion uzyskało wynik 329 tysięcy widzów. Jest to wynik słabszy od tego z poprzedniego tygodnia i jednocześnie także najsłabszy wynik spośród wszystkich trzech odcinków Impact zawierających materiały nagrane na terenie posiadłości braci Hardy (Final Deletion – 410 tysięcy, Delete or Decay - 337 tysięcy).

Pomimo tego, że brytyjskie Challenge TV wycofało się z emitowania Impactów, Total Nonstop Deletion zostanie przez nich wyemitowane o standardowej porze (niedziela wieczór). Warto dodać też, że fani TNA w Wielkiej Brytanii będą mieli możliwość cieszyć się z tygodniówek TNA za pośrednictwem aplikacji "Total Access TNA Impact", która startuje 5 stycznia, a dostęp do jej zawartości będzie kosztować 1,99 funta miesięcznie. Kolejne odcinki Impact będą dostępne do obejrzenia tuż po emisji na POP TV. Dostępne będą też inne materiały (TNA Greatest Matches, TNA Classics oraz TNA British Boot Camp).

Proces post-produkcji Total Nonstop Deletion został zakończony dopiero w środę po południu.

Końcowa scena Total Nonstop Deletion, w której Reby ujawnia, że jest w ciązy, jest prawdziwa. Reby i Matt spodziewają się drugiego dziecka.

Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał Total Nonstop Deletion, a chce obejrzeć galę z legalnego źródła, to POP TV umieściło na swojej stronie pełny odcinek.

Dwa następne odcinki Impact, ostatnie w tym roku, będą odcinkami The Best of. Zawarte w nich będą najważniejsze wydarzenia z gal Impact z całego roku oraz dodatkowe materiały z posiadłości braci Hardy w Cameron.


Poniżej znajdują się otwarte spoilery Total Nonstop Deletion!

King Maxel, czyli syn Matta i Reby - Maxel Hardy, pokonał w swoim debiucie Rockstar Spuda. Był to No Disqualification Match. Maxel spinował Spuda po kilku sekundach po tym, jak Senior Benjamin potraktował Spuda paralizatorem.

Sienna pokonała powracającą ODB i została pretendentką do pasa TNA Knockouts.

Udany ringowy debiut zaliczyło też kolejne wcielenie Jeffa Hardy'ego – Itchweeed. Chad Sterling padł ofiarą Pesticide Elbow.

Podczas nietypowej gali odbył się też pojedynek o pas TNA Heavyweight. Bobby Lashley i Eddie Edwards walczyli od pewnego momentu poza Dome of Deletion, z toczącym się w tym samym momencie Tag Team Apolcalypto. Wynik ich starcia nie został rozstrzygnięty, co oznacza, że mistrzem nadal jest Edwards.

W Tag Team Apocalypto udział brało kilku gości. Ricky Morton oraz Robert Gibson - oryginalni członkowie The Rock & Roll Express, The Bravado Brothers - drużyna znana z występów w ROH, Chikara, Full Impact Pro, a także japońskim Pro Wrestling NOAH, Road Warrior Animal oraz zwolniony z WWE Hornswoggle (występujący pod ringname'em Swoggle), który okazał się być tag team partnerem Rockstar Spuda. Gregory Shane Helms pod koniec pojedynku powrócił w postaci Hurricane'a i pomógł Mattowi wyeliminować Helms Dynasty. Po zakopaniu ich w ziemi, Matt powiedział, że "nawet człowiek z trzema H w imieniu byłby zachwycony tym, w jaki sposób pogrzebaliśmy te młode i obiecujące talenty". The Hardyz wygrali po wyeliminowaniu The Decay i obronili tytuły TNA Tag Team.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Oglądalność swoją drogą, ale rating mieli bodaj najlepszy od września :)

napisane przez aRo w dniu : 17-12-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy