Wyniki i wydarzenia z wczorajszego SmackDown Live

Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 719

UWAGA! Newspack zawiera wyłącznie otwarte spoilery SmackDown Live!

Galę rozpoczęło ogłoszenie, iż Shinsuke Nakamura i Randy Orton zmierzą się w pojedynku drużynowym z Jinderem Mahalem oraz Rusevem.

W pierwszym segmencie udział wzięli WWE Champion Jinder Mahal, Singhowie oraz Nakamura. Japończyk przerwał sytuację, w której Mahal żądał przeprosin od Singhów. Mahal i Singhowie obijali Nakamurę do momentu pojawienia się Randy'ego Ortona. Następnie pojawił się też Rusev. Segment zakończył się poprzez Cobra Clutch dla Nakamury w wykonaniu Mahala.
Shelton Benjamin wystąpił w swoim pierwszym pojedynku w WWE od 7 lat. Benjamin i Gable pokonali The Ascension.
Na Open Challenge US Championa AJ Stylesa zamiar mieli odpowiedzieć Baron Corbin oraz Tye Dillinger. Po krótkiej konfrontacji na stage'u i w ringu to Dillinger stanął do pojedynku ze Stylesem. Pojedynek zakończył się dość szybko po tym, jak Tye odklepał po założonym Calf Crusherze.
Po walce Baron Carobin ponownie zaatakował Dillingera, rzucając go w barierę, lecz jego uwagę szybko przykuł Styles.

Bobby Roode pokonał Mike'a Kanellisa.
Kevin Owens wyszedł na ring, by zwrócić uwagę na to, że został oszukany przez Shane'a McMahona dwa razy. Następnie pojawił się Shane. Powiedział Owensowi, że zastąpił Corbina w roli sędziego tego pojedynku, gdyż Baron wyraźnie nie starał się być neutralny. Następnie nakazał Owensowi opuścić ring, gdyż ten przerwał promo Aidenowi Englishowi, który miał wziąć udział w planowanym na ten moment pojedynku.
Aiden English vs Sami Zayn. Kevin Owens zasiadł przy stole komentatorskim. W pewnym momencie Owens wszedł do ringu, siłą zdjął sędziemu koszulkę, założył ją na siebie. Następnie wykonał Pop Up Powerbomb na Zaynie i szybko odliczył pinfall, dając zwycięstwo Englishowi.
Następnie odbył się pojedynek mistrzów drużynowych SmackDown The Usos z The New Day reprezentowanym przez Big E i Kofiego. Zwycięzca pojedynku może wybrać stypulację dotyczącą następnego pojedynku o pasy SmackDown Live Tag Team. The Usos wygrali.
The Fashion Files trwa.
W main evencie Nakamura i Orton pokonali Mahala i Ruseva. Zapowiedziano, że członkowie zwycięskiego teamu zmierzą się ze sobą na następnym SmackDown Live. Zwycięzca tego pojedynku zostanie nowym pretendentem do tytułu WWE Jindera Mahala. Po walce jednak...


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy