Wyniki finansowe WWE za III kwartał, Renee Young, Road Dogg pod ostrzałem

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 221

WWE opublikowało wyniki finansowe za trzeci kwartał 2020 roku. Wynika z niego, iż kompania, mimo panującej globalnej sytuacji epidemiologicznej, zanotowała w tym okresie przychód na poziomie 221.6 mln dolarów oraz zysk w wysokości 63.4 mln dolarów. Na wynik ten złożyło się głównie zwiększenie wpływów z praw do emisji Raw oraz SmackDown i, w mniejszym stopniu, wzrost (o 6%) ilości subskrybentów WWE Network.

***


Renee Young ogłosiła, że w maju na rynku amerykańskim ukaże się książka kucharska jej autorstwa nosząca tytuł "Messy In The Kitchen: My Guide to Eating Deliciously, Hosting Fabulously and Sipping Copiously"

***


Road Dogg stał się w ostatnich dniach obiektem sporej krytyki w mediach społecznościowych po tym, jak otwarcie skrytykował obowiązek zakrywania ust i nosa nałożony na społeczeństwo w związku z globalną sytuacją epidemiologiczną. Jego słowa potępił m.in. Shane "The Hurricane" Helms, co doprowadziło do ostrej wymiany zdań między oboma zawodnikami. W jej efekcie były członek New Age Outlaws zapowiedział swoje odejście z Twittera.

***


Tymczasem...

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy