Wydarzenia ze SmackDown (spoilery!)

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 185

Niebieska tygodniówka rozpoczęła się od proma wygłoszonego w ringu przez Daniela Bryana i jego żonę Brie. Przerwali im, podobnie jak przed tygodniem, Andrade "Cien" Almas i Zelina Vega. Doprowadziło to do walki między zawodnikami, z której zwycięsko wyszedł były WWE Champion.

Starcie Charlotte z Becky Lynch oficjalnie dodane zostało do karty zbliżającego się Hell in a Cell PPV. Na szali postawiony zostanie oczywiście należący do Amerykanki pas WWE SmackDown Women's Championship.Naomi pokonała przedstawicielkę The IIconics, Peyton Royce. Po walce obie Australijki zaatakowały zwyciężczynię, z odsieczą przybyła jej jednak Asuka.

W drugim półfinale miniturnieju mającego wyłonić pretendentów do walki o WWE SmackDown Tag Team Championship, Aidan English i Rusev (znani już oficjalnie pod nazwą Rusev Day) pokonali The Usos oraz reprezentujący SAnitY duet Eric Young i Killian Dain.

W main evencie gali zmierzyli się The Miz oraz R-Truth. W starciu byłych tag-team partnerów niespodziewanie zwyciężył ten drugi, po tym jak uwagę byłego WWE Championa odwrócili Daniel Bryan z żoną. Między zwaśnionymi duetami doszło do brawlu, do którego dołączyli również Andrade "Cien" Almas i Zelina Vega.

Warto dodać, że R-Truthowi towarzyszyła przy ringu jego partnerka w zbliżającej się drugiej edycji Mixed Match Challenge, Carmella. Niewątpliwie przyniosła mu ona szczęście, zwycięstwo nad Mizem było bowiem pierwszą telewizyjną wygraną weterana od niemal dwóch lat.


Walki zapowiedziane na przyszły tydzień:
– The Bar vs Rusev Day
– The IIconics vs Asuka i Naomi

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy