Wydarzenia ze SmackDown, porzucenie programu, nowa rola Briana Kendricka

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery ze SmackDown!

WWE podgrzewa atmosferę przed potencjalną walką Edge'a z Romanem Reignsem na WrestleManii. Segment z udziałem obu panów otworzył galę, a ponadto po walce wieczoru obecny mistrz Universal wykonał Spear na Hall of Famerze. Edge co prawda ma zdecydować, o który pas zawalczyć dopiero na Elimination Chamber, jednak wiemy, że niemalże na pewno będzie to tytuł Universal, którego właścicielem do WrestleManii pozostanie Reigns.

Link do filmu


Na SmackDown doszło również do heel turnu Apollo Crewsa, który brutalnie zaatakował mistrza Interkontynentalnego - Big E. Na "ciemną stronę" prawdopodobnie przeszli również Otis oraz Chad Gable, brutalnie rozprawiając się z Reyem Mysterio podczas tag-teamowej potyczki pomiędzy nimi a właśnie Reyem i jego synem Dominikiem.

Do karty Elimination Chamber dodano pojedynek o pas tag-teamowy kobiet. Nia Jax i Shayna Baszler staną do obrony pasów przeciwko Sashy Banks oraz Biance Belair.

Wygląda na to, że romantyczny storyline pomiędzy córką Reya Mysterio a Murphym został porzucony. Według informacji z Wrestling Observer, po prostu nie było pomysłów na kontynuację tej historii, toteż całkowicie z niej zrezygnowano.

Brian Kendrick, choć wciąż jest aktywnym zawodnikiem, pracował również jako producent na zapleczu NXT. Teraz dowiadujemy się, że otrzymał on nową rolę - dalej będzie producentem, ale tym razem na SmackDown.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 20-02-2021 12:26:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy