Wydarzenia ze SmackDown, noworoczne PPV, atrakcje na Raw

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery ze SmackDown!

Show otworzył John Cena, który wyzwał do walki na SummerSlam Romana Reignsa. Sam mistrz się nie pojawił, jednak Paul Heyman zapowiedział, że Cena później dostanie swoją odpowiedź.

I tak rzeczywiście się stało. Pod koniec gali Reigns wyszedł do ringu i nie przyjął wyzwania od Ceny, natomiast zgodził się na to rzucone przez Finna Balora (który wcześniej pokonał Samiego Zayna). Ogólnie polecam zerknąć na cały segment, a najlepiej całą galę, bo naprawdę warto.

Link do filmu


Większość show odbyła się w Cleveland, jednak część miała miejsce na Rolling Loud Festival w Miami. Na Florydzie widzowie mogli obejrzeć dwa starcia, w których Bianca Belair obroniła tytuł kobiet przeciwko Carmelli, natomiast Angelo Dawkins rozprawił się z Chadem Gable'em.

Link do filmu


Łatwego życia nie ma ostatnio Baron Corbin, który pożyczył pieniądze od Kevina Owensa, a następnie został okradziony przez Zigglera i Roode'a oraz "zaatakowany" przez Nox i Shotzi ;)

Link do filmu


Na SmackDown doszło również do konfrontacji (zarówno werbalnej, jak i fizycznej) Edge'a z Sethem Rollinsem. Oficjalne potwierdzenie ich walki na SummerSlam jest już tylko kwestią czasu.

Link do filmu


W debiutanckiej walce na SD Toni Storm okazała się lepsza od Zeliny Vegi.

Link do filmu


Gdy gala zeszła z anteny, odbył się dark match, w którym John Cena, Rey Mysterio i Dominik Mysterio pokonali Romana Reignsa i The Usos.Po raz pierwszy w historii WWE zorganizuje PPV w Nowy Rok. Show odbędzie się 1 stycznia 2022 roku w Atlancie, a bilety wejdą do sprzedaży już 27 sierpnia. Póki co nazwa wydarzenia nie została ujawniona.

Na poniedziałkowe Raw zapowiedziano następujące atrakcje:
- Bobby Lashley odniesie się do sytuacji z Goldbergiem
- Nikki ASH wypowie się na temat zdobycia pasa kobiet Raw
- AJ Styles i Omos będą bronić tytułów tag-teamowych Raw przeciwko The Viking Raiders

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 24-07-2021 08:58:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

PPV Vince'a na kacu? To jakaś kara? :D

napisane przez MattDevitto w dniu : 24-07-2021

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy