Wydarzenia ze SmackDown, nowa walka w karcie Survivor Series (Spoilery)

Giero
Newsów: 2046

WWE oficjalnie ruszyło z turniejem "World Cup". Na otwarcie Santos Escobar pokonał Shinsuke Nakamurę. Natomiast Braun Strowman rozprawił się z Jinderem Mahalem. Za tydzień Sami Zayn ma zmierzyć się z Butchem, a w drabince jest jeszcze walka Aliego z Ricochetem. Dla przypomnienia - zwycięzca turnieju ma zmierzyć się z Guntherem o Intercontinental Championship.

Oficjalnie doszło także do kolejnego powrotu. Zgodnie z przypuszczeniami: Sarah Logan połączyła siły z Viking Riders, czyli jej mężem Erikiem i Ivarem. Od razu mocno zaznaczyli obecność, atakując Hit Row i Legado del Fantasma.
Dla przypomnienia - Logan powraca na stałe po dwóch latach przerwy. W styczniu wzięła epizodycznie udział w kobiecym Royal Rumble Matchu. Na SmackDown od kilku tygodni emitowano winiety sugerujące powrót zawodniczki.Z kolei Shotzi wyszła zwycięsko z Six-Pack Challenge Matchu i została nową pretendentką do mistrzostwa SmackDown. WWE szybko potwierdziło, iż na Survivor Series Shotzi zmierzy się z Rondą Rousey.


Warto jeszcze odnotować, iż na zapleczu doszło do konfrontacji Braya Wyatta z LA Knightem, co nie wyklucza, iż to będzie pierwszy rywal Wyatta po jego powrocie.

Link do filmu


Tak wygląda aktualna rozpiska Survivor Series:

Men's War Games Match
5 Superstars TBA vs. 5 Superstars TBA

Women's War Games Match
Raw Women's Champion Bianca Belair, Asuka, Alexa Bliss, 2 Superstars TBA vs. Bayley, Nikki Cross, WWE Women's Tag Team Champions Dakota Kai and IYO SKY, 1 Superstar TBA

SmackDown Women's Title Match
Shotzi vs. Ronda Rousey (c)

W rozpisce nie są znani jeszcze uczestnicy męskiego War Games. Wiele jednak wskazuje na to, iż to Bloodline zmierzą się w nim z Brawling Brutes. Na SmackDown powrócił Sheamus i przy wsparciu Drew McIntyre'a zaatakowali Bloodline, tym samym kończąc show brawlem.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy