Wydarzenia ze SmackDown, McMahon zmienia plany na WrestleManię, Christian, nowe pasy

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 186

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery ze SmackDown!

Na wczorajszym SmackDown do akcji powrócił Murphy, który zaoferował Sethowi Rollinsowi pomoc w jego rywalizacji z Cesaro. Były mistrz WWE kazał mu jednak zejść mu z oczu, a na domiar złego Murphy przegrał swoją walkę właśnie ze Szwajcarem.

Daniel Bryan pokonał Jeya Uso w Steel Cage Matchu, zapewniając sobie tym samym title shota na pas Universal na Fastlane.

Link do filmu


Według "Wrestling Observer", Vince McMahon postanowił całkowicie pozmieniać plany na tegoroczną WrestleManię, aby uczynić show wielkim i niezapomnianym. W najbliższym czasie zawodnicy oraz reszta pracowników zapewne otrzymają nowe scenariusze.

Na ten moment WWE nie ma żadnego konkretnego kierunku dla Christiana, a przynajmniej nie mówi się o tym na backstage'u, na którym sam "Captain Charisma" póki co się nie pojawia. Warto mieć jednak na uwadze fakt, iż w tym roku federacja bardziej niż zwykle pilnuje wycieków do Internetu, więc być może plany dla Christiana są trzymane w tajemnicy, aby nie zepsuć ewentualnej niespodzianki.

W zeszłym tygodniu na NXT William Regal zapowiedział ogłoszenie, które wstrząśnie dywizją kobiet. Wiemy już, że niemalże na pewno wkrótce zostaną zaprezentowane tytuły tag-teamowe kobiet NXT.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 06-03-2021 11:20:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy