Wydarzenia z Raw, zapowiedź SmackDown 1000

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 841

Podczas ostatniego The Apter Chat gościem był Jerry Lawler. "The King" jasno zapowiedział, że trwają prace nad jego występem na SmackDown 1000. Tym samym niemal pewne jest, że będzie kolejnym z Hall of Famerów obecnych na tym jubileuszowym odcinku.
Dla przypomnienia - na dzisiejsze show zapowiedziana jest obecność między innymi The Undertakera, Evolution, czy Michelle McCool. Ponadto zobaczymy pojedynek Reya Mysterio z Shinsuke Nakamurą, a Rusev zawalczy z The Mizem. Obydwa starcia będą w ramach kwalifikacji do World Cupu.Z kolei na 205 Live zobaczymy walkę Gran Metalik vs Cedric Alexander vs Tony Nese vs TJP vs Lio Rush.

Warto zauważyć, że choć podczas ostatniego Raw normalnie promowano galę Crown Jewel, to WWE starało się unikać wspominania, że to PPV odbędzie się w Arabii Saudyjskiej.

Wygląda na to, że oficjele znaleźli pomysł, jak pomieścić wszystkie pozostałe zawodniczki, które nie znajdą dla siebie miejsca w singlowych lub tag teamowych starciach na WWE Evolution. Potwierdzono, że zobaczymy Battle Royal, którego stawką będzie title shot na mistrzostwo Raw lub SmackDown. Jedną z uczestniczek będzie... Torrie Wilson.

Podczas Raw doszło do dwóch powrotów. Po raz pierwszy od dłuższego czasu w akcji zobaczyliśmy Sashę Banks i Taminę.

Koniec gali sugeruje, że doszło do rozpadu grupy Brauna Strowmana, Dolpha Zigglera i Drew McIntyre'a.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy