Wydarzenia z Raw, realizacja walizki MITB

Giero
Newsów: 2023

Na Raw doszło do kolejnej konfrontacji New Day z Bloodline. Siły z Kofim Kingstonem i Xavierem Woodsem połączył Riddle, jednak Solo Sikoa i The Usos byli lepsi w bezpośrednim tag team matchu. Na najbliższym SmackDown już zmierzą się wyłącznie New Day i Usos, a stawką będą mistrzostwa tag team.

Link do filmu


Link do filmu


Nikki Cross pokonała Danę Brooke i została nową mistrzynią 24/7. Potem jednak Cross wyrzuciła pas do kosza (a raczej: obok), co sugeruje, iż WWE ostatecznie pozbywa się tego tytułu.

Zgodnie ze spekulacjami - na Raw powróciła Mia Yim i połączyła siły z O.C.

Link do filmu


WWE oficjalnie zapowiedziało War Games Match, w którym zawalczą kobiety. Na razie w jednym teamie potwierdzono obecność Damage CTRL i Cross, a w drugim Bianci Belair, Alexy Bliss oraz Asuki. Wkrótce pewnie poznamy kolejne uczestniczki.Spore zamieszanie mieliśmy na zamknięcie gali. Nie doszło ostatecznie do Open Challenge'u Setha Rollinsa, bo ten został zaatakowany przez Bobby'ego Lashleya. Wtedy z okazji chciał skorzystać Austin Theory... i wykorzystał walizkę Money in the Bank na US Championship! Lashley jednak wrócił na arenę i zaatakował również Austina, którego potem Rollins zdołał dobić i obronić pas.
Tym samym Theory nie wykorzystał swojej walizki, a dokonał tego jako piąta osoba w historii. Z kolei jako pierwszy próbował zrealizować kontrakt na innym niż z głównych pasów, tj. na US Championship.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy