Wydarzenia z Raw, Nowy Grand Slam Champion

Arkao
Newsów: 1409

Newsy zawierają otwarte spoilery z Raw!

Przed wczorajszymi nagraniami Raw doszło do tapingów WWE Main Event. W pierwszym pojedynku Brian Kendrick zawalczył z Gran Metalikiem, a w walce wieczoru Apollo Crews wszedł do ringu z Curtem Hawkinsem.

W walce wieczoru wczorajszego Monday Night Raw doszło do pojedynku o mistrzostwo Interkontynentalne. The Miz podejmował Romana Reignsa, który miał szansę na zostanie kolejnym WWE Grand Slam Championem. Samoańczyk finalnie pokonał Miza i pierwszy raz w karierze sięgnął po to trofeum.

Podczas walki Fatal 4 Way kobiet między Sashą Banks, Mickie James, Alicią Fox oraz Bayley do WWE powróciła Paige. Brytyjka pojawiła się na arenie, a po chwili w ringu zjawiły się debiutujące Mandy Rose oraz Sonya Deville, które zaatakowały uczestniczki pojedynku.

W pierwszym segmencie wieczoru Jason Jordan domagał się walki z Triple H'em, który zaatakował go tydzień wcześniej. Starcie jednak się nie odbyło, a syn Angle'a stoczył pojedynek z Braunem Strowmanem. Przegrał on przez dyskwalifikację po tym, jak Kane zaatakował giganta.

Roman Reigns tworzy historię:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy