Wydarzenia z Raw, nieobecność rodziny Mysterio, niedoszła walka McMahona

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 162

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z Raw!

Po powrocie do telewizji na zeszłotygodniowym Main Event, Jaxson Ryker zadebiutował na Raw. Wszystko wskazuje na to, że angle, w którym jest on ochroniarzem Eliasa, będzie kontynuowany, ponieważ były członek The Forgotten Sons po raz kolejny pojawił się u jego boku.

Lana co prawda pokonała Nię Jax, jednak później została przez nią i Shaynę Baszler solidnie obita, przez co, według storyline'u, nie będzie mogła wystąpić na TLC. Asuka musi więc znaleźć sobie inną partnerkę do walki o pasy tag-teamowe kobiet.

Do akcji po przerwie powróciła Mandy Rose:Niektórzy zastanawiali się, co było powodem nieobecności rodziny Mysterio na ostatnim SmackDown. Okazuje się, że dalej oczywiście są ważnym elementem niebieskiej gali, ale w ubiegłym tygodniu po prostu nie było dla nich żadnych planów.

Na WrestleManii 34 Kevin Owens i Sami Zayn mieli zmierzyć się z Shane'em McMahonem oraz... Vince'em McMahonem. Sternik federacji zrezygnował z udziału w walce, bowiem stwierdził, że nie będzie w stanie skupić się jednocześnie na pojedynku i na prowadzeniu gali. Ostatecznie tag-team partnerem Shane'a był powracający do wrestlingu Daniel Bryan.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 15-12-2020 14:51:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy