Wydarzenia z RAW, kolejne walki w karcie SummerSlam

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1091

Podczas Monday Night RAW potwierdzono kolejne walki, które zobaczymy podczas tegorocznego SummerSlam. Na gali w Brooklynie Enzo Amore i Big Cass zmierzą się z Chrisem Jericho i Kevinem Owensem. Inną walką, dodaną do karty kilka godzin przed RAW jest starcie o WWE Tag Team Championship: The New Day kontra Karl Anderson i Luke Gallows. Ponadto WWE Women's Champion Sasha Banks wygrywając walkę z Daną Brooke, spowodowała, iż ta nie będzie mogła być obecna podczas pojedynku mistrzyni z Charlotte.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Podczas RAW wystąpiły gwiazdy SmackDown. W trakcie przerwy reklamowej (po walce Jericho z Amore) doszło do kilkuminutowego segmentu AJ Stylesa i Johna Ceny, zakończonego brawlem, wygranym przez Cenę. Ponadto po zakończeniu emisji gali publiczność mogła obejrzeć pojedynek Braya Wyatta z Randym Ortonem, który wygrał "Viper".

Za tydzień na czerwonej tygodniówce możemy spodziewać się obecności Brocka Lesnara.

W trakcie RAW wyemitowano kolejne promo powrotu dywizji Cruiserweight do WWE:Po RAW na WWE Network gościem podcastu Steve'a Austina był WWE World Champion - Dean Ambrose. Na YouTube WWE umieściło fragment dotyczący relacji Deana z Vince'em McMahonem:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy