Wydarzenia z Bound For Glory 2019, nazwa kolejnego PPV (Spoilery)

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 930

Impact Wrestling ogłosiło pierwsze szczegóły dotyczące kolejnego PPV. Będzie nosić nazwę "Hard To Kill" i wiadomo, że będzie to pierwsze PPV w 2020 roku dla tej organizacji, choć nie potwierdzono jeszcze konkretnej daty wydarzenia.

Tymczasem za nami gala Bound For Glory. W Gauntlet Matchu otwierającym show zadebiutowała Kylie Rae. W walce wystąpił także Joey Ryan, który na Twitterze potwierdził, że zwiąże się na dłużej z Impact Wrestling. Gauntlet Match wygrał Eddie Edwards, który uzyskał title shota na wybrany tytuł mistrzowski.

Ace Austin został nowym mistrzem X-Division podczas Bound for Glory, odbierając tytuł mistrzowski Jake'owi Cristowi. W decydujących momentach Austin zaatakował Tessę Blanchard, zrzucając ją z drabiny. Zawodnik skomentował swoje zwycięstwo na Twitterze. Biorąc pod uwagę, że Edwards i Austin rywalizowali ze sobą w ostatnich tygodniach, to wielce możliwe, że Eddie wykorzysta title shota właśnie na tytule X-Division.

Być może niektórzy zauważyli także, że w karcie BFG była jeszcze jedna walka - The Rascalz vs. Team AAA. Organizacja ogłosiła, że wyemituje pojedynek podczas specjalnego programu This is Impact na AXS.

Pozostałe wyniki z gali Bound For Glory 2019 można znaleźć na forum.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy