Wydarzenia po RAW, walka wieczoru SmackDown, WWE pozwane, powrót dywizji cruiserów

Ziggy
Newsów: 80

Jeśli zastanawiacie się, co działo się po zejściu Raw z anteny i jak wygląda sytuacja wokół mistrzostwa WWE, poniżej znajdziecie odpowiedź:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Dodatkowo federacja poinformowała, że Shane McMahon ogłosił walkę rewanżową o tytuł w walce wieczoru dzisiejszego SmackDown.

WWE po raz kolejny zostało pozwane do sądu przez swoich byłych pracowników. Ponownie zarzuty dotyczą m.in. urazów głowy oraz ogólnej nieumiejętności zapewnienia zawodnikom bezpieczeństwa. Samo organizacja nazwała całe zajście niedorzecznym, zaznaczając, że stoi za tym ten sam prawnik, z którym sądzili się w poprzednich przypadkach i tym razem także zarzuty zostaną oddalone. Pełna lista nazwisk:Jak wiadomo, podczas RAW Stephanie McMahon ogłosiła powrót dywizji cruiserów, która znajdzie swoje miejsce na czerwonej tygodniówce. Niewykluczone, że podczas finału obecnego turnieju na WWE Network planowanego na 4 września, wyłoniony zostanie nowy Cruiserweight Champion. Federacja nie podpisała jeszcze w związku z tym kontraktów z żadnym nowym zawodnikiem, jednak wydaję się to jedynie kwestią czasu. W kręgu zainteresowań mają znajdować się tacy zawodnicy jak Zack Sabre Jr., Akira Tozawa, Jack Gallagher czy Cedric Alexander. Mają być oni wspierani przez bardziej doświadczonych wrestlerów pokroju Briana Kendricka oraz Tajiriego.

Shane McMahon od czasu powrotu do organizacji poza występami na galach tv nie ma żadnych obowiązków na zapleczu i jak podobno sam przyznaje w rozmowach z bliskimi, nie ma pojęcia, jak długo będziemy go jeszcze mogli oglądać w programach WWE.

Pojawiają się kolejne informacje mówiące o tym, jakoby oficjele na czele z Triple H'em byli zadowoleni z Dany Brooke i jej feud z Charlotte w najbliższej przyszłości jest coraz bardziej prawdopodobny. Na szali nie musi znaleźć się jednak mistrzostwo kobiet.

Cały czas oczekuje się, że po drafcie swoje miejsce w głównym rosterze znajdzie obecny komentator NXT, Corey Graves. Nic nie jest jeszcze potwierdzone, jednak najprawdopodobniej zasiądzie on za stolikiem na SmackDown.

Roman Reigns ma powrócić do akcji jeszcze przed Battleground, a mianowicie na live evencie w Wildwood w sobotę. Według planów jego push ciągle ma być jednym z większych w federacji, jednak mówi się, że jego pozycja „wybrańca” w oczach Vince'a McMahona może być poważnie zagrożona po ostatniej wpadce.

Na jednym z ostatnich live eventów dość nieprzyjemnej kontuzji doznał Heath Slater. Nabawił się on rozcięcia nad okiem na tyle głębokiego, że jego starcie z Titusem O'Neilem zostało natychmiast przerwane. Według doktora federacji, Stephena Daquino, rana sięgała aż do kości i konieczne było założenie 18 szwów.
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


W najbliższym czasie do powrotu na ring - z odświeżonym wizerunkiem - ma być gotowa Naomi:Randy Orton nadciąga:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Lista zawodników objętych draftem:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy