Wyatt wycofany z trasy po Japonii, Gwiazdy NXT po Drafcie, JTG zaprzecza plotkom

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Dean Ambrose ma zastąpić zawieszonego Romana Reignsa podczas trasy WWE po Japonii. Reigns nie będzie jedynym zawodnikiem, który nie weźmie w niej udziału. Ostatnio ogłoszono, że do Kraju Kwitnącej Wiśni nie pojedzie także Bray Wyatt. Nie wiadomo jeszcze, kto go zastąpi i 1 lipca zmierzy się z Shinsuke Nakamurą.

Obecne plany zakładają, że po Drafcie dywizja kobiet będzie pojawiać się w obu rosterach. WWE planuje także powołanie do głównego rosteru aż 10-12 gwiazd NXT. Wśród nich mogą znaleźć się Bayley, Carmella i Nia Jax.

Niedawno pojawiły się plotki, że Brock Lesnar ma pojawić się na SmackDown, na którym dojdzie do Draftu. Okazały się one jednak fałszywe i w tej chwili nie wiadomo, kiedy Bestia wróci, ani do jakiego brandu trafi.

W ostatnim czasie pojawiało się wiele informacji na temat tego, że WWE kontaktowało się z byłymi gwiazdami federacji, by złożyć im propozycje powrotów po podziale na brandy. Pisano między innymi o Goldbergu, Reyu Mysterio, Kurcie Angle, Jeffie Hardym, Johnie Morrisonie, Cryme Tyme i Sheltonie Benjaminie. Tymczasem członek Cryme Tyme, JTG, zaprzeczył, że organizacja złożyła mu jakąkolwiek propozycję.

Na ostatnim live evencie NXT doszło do debitu nowej zawodniczki, Bianci Blair, która prawdopodobnie będzie występować pod pseudonimem Binky Blair.
WWE Top 10: Gwiazdy WWE zanim stały się sławne:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


19 najlepszych European Uppercutów:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Może faktycznie już coś kombinują z debiutem Bayley. Na wczorajszym live evencie w Orlando, walczyła razem z Sashą w tagu, więc kto wie, może pojawi się na dzisiejszym RAW (bo chyba nie często zdarza się żeby zawodnik z NXT występował na live evencie głównego rosteru)? Wiem, wiem. Trzeba to traktować z przymrużeniem oka :)

Życzyłbym sobie żeby Brock trafił na SmackDown, choć to pewnie marzenie ściętej głowy, skoro na Smacka ma trafić Cena...

napisane przez TakerFanKrk w dniu : 27-06-2016


Cytat: TakerFanKrk

Może faktycznie już coś kombinują z debiutem Bayley. Na wczorajszym live evencie w Orlando, walczyła razem z Sashą w tagu, więc kto wie, może pojawi się na dzisiejszym RAW (bo chyba nie często zdarza się żeby zawodnik z NXT występował na live evencie głównego rosteru)? Wiem, wiem. Trzeba to traktować z przymrużeniem oka :)

To, że walczyła na live evencie nic nie znaczy, więc tak jak piszesz trzeba to traktować z przymrużeniem oka. Raz, że live event był w Orlando, więc pewnie pojawiła się też publika z NXT, a dwa, że Bayley z tego co pamiętam podróżowała już z głównym rosterem podczas touru w Europie. Tak więc to, że walczyła na tym live evencie niewiele znaczy, ale jeśli ktoś z kobiet w NXT awansuje to z pewnością na szczycie listy w tej chwili jest Bayley :wink:

napisane przez MattDevitto w dniu : 27-06-2016

WWE porzuciło znak towarowy Balor Club. Problem się rozwiązał, nie będzie to raziło w przypadku jego debiutu i nie związania z AJem i resztą. Ciekawe czy too sweet mu zostawią. Mimo wszystko szkoda, bo Balor Club dobrze się sprzedawał i fajnie się prezentował. Ciekawe co dla niego wymyślą w MR, oby tylko nie był kolejnym zawodnikiem z draftu, zabiją jego moment i okazje na mega jebnięcie w debiucie. To samo tyczy się Shinsuke i Joe. Bayley również nie powinna być wydraftowana tylko np. po SS zaatakować nową mistrzynię i dostalibyśmy kontynuację najlepszego feudu pań od dawien dawna

napisane przez smartfan w dniu : 27-06-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy