WWE zrezygnowało z Lesnar vs Lashley, Kto pojawi się na GRR, Powrót gwiazdy Raw

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

WWE nie ma już w planach walki Brocka Lesnara i Bobby’ego Lashleya. Mówi się, że przed odejściem do UFC Brock przegra dwa pojedynki. W jednym straci tytuł (najpewniej na rzecz Romana Reignsa), w drugim zaś zwycięstwo nad Lesnarem odnieść ma któryś z młodszych zawodników, któremu pomoże to w dalszej karierze.

Chris Jericho ostatecznie nie zawalczy z Undertakerem na Greatest Royal Rumble, ale pojawi się na gali w Arabii Saudyjskiej w 50-osobowym Royal Rumble. Tak przynajmniej wynika z plakatu, który widnieje na stronie WWE. Są na nim także Mark Henry, Rey Mysterio i The Great Khali, można więc się domyślać, że i oni wezmą udział w starciu.
Podczas Superstar Shake-Up do rosteru Raw dołączyła grupa The Riott Squad. W związku z tym, że w czerwonym brandzie brakuje wyrazistych kobiet, które są heelami, wydaje się, że Ruby Riott, Sarah Logan i Liv Morgan będą odgrywały dużą rolę.

Wkrótce do akcji powinien powrócić Jason Jordan. Najprawdopodobniej będzie kontynuował rywalizację z Sethem Rollinsem, z którym według wstępnych planów miał walczyć na WrestleManii.

Przemiana Tylera Blacka w Setha Rollinsa:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Mark Henry? Czekaj co. A to on nie jest przypadkiem na emeryturze?

napisane przez LoboTaker w dniu : 19-04-2018

Pisałem na grupie, wspomniałem też o tym na forum, że gdzieś w trakcie procesu ściągnięcia Lashleya, WWE mocno zaciągnęło hamulec ręczny. Widać po sposobie prezentacji. Lesnar nie wchodzi w grę dla takiej niemoty. Oczywiście nie winie tu WWE.

napisane przez N!KO w dniu : 20-04-2018

Ja osobiście kompletnie nie rozumiem hajpu na tego człowieka. Solidny worker, ale to jest wszystko. Dałbym mu jakiś pas Intercontinental w ostateczności. Facet ma jednak 41 lat i zaraz bedzie konczyl kariere.

napisane przez Arkao w dniu : 20-04-2018

Lashley miał być czymś dużym, a zostanie mu najprawdopodobniej midcard co najwyżej.

napisane przez feltzz w dniu : 21-04-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy