WWE walczy z NJPW o Adama Cole'a, Dłuższa nieobecność Daniela Bryana

Arkao
Newsów: 1409

Podobno przejście Adama Cole’a do WWE nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Były RoH Champion jest na celowniku federacji Vince’a McMahona, ale kontrakt zaproponowało mu także NJPW. Przypomnijmy, że Cole pojawiał się już w japońskiej federacji i zawalczył nawet na tegorocznym WrestleKingdom.

Podobno za pomysłem oraz realizacją House of Horrors Matchu stał Michael Hayes. Walka ta zebrała jednak bardzo wiele negatywnych ocen wśród zawodników oraz oficjeli na zapleczu.

Brie Bella prawdopodobnie w ciągu najbliższego tygodnia urodzi córkę, lecz nie wiadomo, kiedy Daniel Bryan powróci do telewizji. General Manager SmackDown otrzyma prawdopodobnie kilka tygodni urlopu.

WWE uruchomiło nową ankietę, pytając się fanów, co ich najbardziej zaskoczyło od czasu powrotu Jindera Mahala do federacji. Ankietowani mają do wyboru takie opcje jak poprawiona sylwetka Hindusa, połączenie go z Bollywood Boyz, zostanie pretendentem do głównego tytułu mistrzowskiego, wykradnięcie pasa Ortonowi oraz zaatakowanie mistrza na Payback. Najwięcej głosujących zaskoczyło się tym, że Mahal wywalczył sobie szansę na walkę o WWE Championship. Na tę opcję zagłosowało aż 53% osób.

Tak jak się można było spodziewać, Chris Jericho pozostał oficjalnie w rosterze SmackDown. Kanadyjczyk nie będzie obecny przez kilka tygodni, lecz gdy powróci, pozostanie w niebieskim brandzie.

Rzym łączy nawet wrogów.

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Niech idzie do Japonii, chyba że wystarczy mu bycie Królem NXT :P

Skoro posypał się hejt nawet od zawodników, to faktycznie musiało być słabo...

napisane przez filomatrix w dniu : 03-05-2017

Patrząc na to zdjęcie aż mi się przypomina wycieczka do Rzymu...ach, piękne wspomnienie

napisane przez LoboTaker w dniu : 04-05-2017

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy