WWE szykowane pod sprzedaż? Black i Garrett o zwolnieniach

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1141

Kolejne spekulacje coraz bardziej biorą pod uwagę, iż ostatnie fale zwolnień z WWE to nie tylko kwestia reorganizacji budżetu. Choć w poprzednich latach też dochodziło do licznych zwolnień, to tym razem ich skala robi naprawdę spore wrażenie. Być może to ruch, który ma pozwolić czołowym postaciom w WWE na zmaksymalizowanie zysków w razie sprzedaży organizacji. Jednocześnie "Fightful Select" zauważa rosnącą siłę w WWE Nicka Khana - w ostatnich dniach ma coraz większy wpływ na różne decyzje.

Aleister Black był jedną z tych gwiazd, które wczoraj pożegnano z WWE. Zabrał głos na Twitterze wobec tej sytuacji, a potem na Twitchu. Zmienił on już swoją nazwę w mediach społecznościowych z powrotem na Tommy End.Zawodnik więcej zdradził podczas sesji na Twitchu. Stwierdził, że jest wdzięczny WWE za daną szansę i nie czuje rozczarowania ich decyzją, już wcześniej wiedział o nadchodzących cięciach w budżecie.

Zdradził, że nowy gimmick w większości był jego pomysłem. Kreatywni pozwolili mu rozpisać wiele kwestii, z których potem skorzystano. Nie wie do końca, gdzie był problem wobec jego postaci. Podkreślił, iż miał bardzo dobre relacje z Vince'em McMahonem, a gdy ważną rolę odgrywał Paul Heyman, ten walczył o Blacka z całych sił. Na końcu podziękował całemu rosterowi i zauważył, że Roman Reigns jest znakomitym liderem szatni.

Jedną ze zwolnionych zawodniczek była także Santana Garrett:

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy