WWE 2k23 Even Stronger

WWE szykowane pod sprzedaż? Black i Garrett o zwolnieniach

Giero
Newsów: 1582

Kolejne spekulacje coraz bardziej biorą pod uwagę, iż ostatnie fale zwolnień z WWE to nie tylko kwestia reorganizacji budżetu. Choć w poprzednich latach też dochodziło do licznych zwolnień, to tym razem ich skala robi naprawdę spore wrażenie. Być może to ruch, który ma pozwolić czołowym postaciom w WWE na zmaksymalizowanie zysków w razie sprzedaży organizacji. Jednocześnie "Fightful Select" zauważa rosnącą siłę w WWE Nicka Khana - w ostatnich dniach ma coraz większy wpływ na różne decyzje.

Aleister Black był jedną z tych gwiazd, które wczoraj pożegnano z WWE. Zabrał głos na Twitterze wobec tej sytuacji, a potem na Twitchu. Zmienił on już swoją nazwę w mediach społecznościowych z powrotem na Tommy End.Zawodnik więcej zdradził podczas sesji na Twitchu. Stwierdził, że jest wdzięczny WWE za daną szansę i nie czuje rozczarowania ich decyzją, już wcześniej wiedział o nadchodzących cięciach w budżecie.

Zdradził, że nowy gimmick w większości był jego pomysłem. Kreatywni pozwolili mu rozpisać wiele kwestii, z których potem skorzystano. Nie wie do końca, gdzie był problem wobec jego postaci. Podkreślił, iż miał bardzo dobre relacje z Vince'em McMahonem, a gdy ważną rolę odgrywał Paul Heyman, ten walczył o Blacka z całych sił. Na końcu podziękował całemu rosterowi i zauważył, że Roman Reigns jest znakomitym liderem szatni.

Jedną ze zwolnionych zawodniczek była także Santana Garrett:

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

HAHAHAHAA! Niemal dokładnie 10 lat temu napisałem na forum, że jak wwe będzie prezentowało tak zjebany poziom, to wykupi ich Disney, Cena będzie popierdalał w gimmicku Mickie Mouse, a raw to będzie puppet show (prawie się sprawdziło bo Wyatt już miał tam swoje kukiełki). Od tamtej pory wwe jest na równi pochyłej. To już nawet nie jest dno i muł. Wypierdoliło skalę żenady i gówna. Tego nawet na przewijaku nie da się oglądać!!! Teraz może się to ziścić i jakiś Disney ich podkupi. Tego życzę skurwiałemu mcmahonowi!!

napisane przez marcel w dniu : 21-06-2021

Marcel spokojnie :D Jednak WWE ciągle potrafi generować jakieś emocje :D Chociaż tyle...

napisane przez MattDevitto w dniu : 21-06-2021

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy