WWE Network zablokowany w Rosji, nowy show DDP, Kane, Nia Jax, Samoa Joe

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 221

WWE dość niespodziewanie przyłączyło się do nakładanych przez cały świat sankcji na Rosję: federacja McMahonów ogłosiła, iż zrywa wszystkie umowy wiążące ją z rosyjskimi firmami, m.in. kanałem telewizyjnym "Match" transmitującym w ostatnich latach tygodniówki Raw, SmackDown oraz NXT. Na terenie Rosji zablokowana została również możliwość odbioru WWE Network.

***


W Putinlandzie zablokowany jest również Netflix, tamtejsi widzowie nie ujrzą więc zapowiedzianego niedawno programu dokumentalnego "Change Or Die". Jego fabuła jest prosta: pięć osób (m.in. była gwiazda WCW, Buff Bagwell) wprowadza się do domu DDP i, z jego pomocą, próbuje przezwyciężyć swoje uzależnienie.

***


Z dużą niechęcią świata (nie tylko wrestlingu) spotkał się najnowsza aktywność w social-media Glenna Jacobsa. Burmistrz hrabstwa Knox wykorzystał trwającą agresję na Ukrainę do ostrego ataku na środowiska lewicowe, porównując je do islamskiej policji obyczajowej oraz stwierdzając, iż "silny ma zawsze rację".

Wypowiedzi Kane'a otwarcie skrytykowali m.in. Adam Page, Jim Cornette oraz X-Pac.

***


Z kolei Nia Jax zaćwierkała, iż "ludzie stojący teraz za Ukrainą nie potrafili stać za swoimi podstawowymi prawami bo przez dwa lata bali się oddychać". Dla niezorientowanych, chodzi oczywiście o COVID-19 i obowiązek noszenia maseczek.

***


A skoro o tym mowa... Samoa Joe ujawnił, iż "kontuzją", która zmusiła go do zwakowania świeżo zdobytego NXT Championship, było właśnie zakażenie COVID-19.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy